Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

powiększanie piersi, gdzie warto

Polecane posty

ja mialam wykonywany zabieg w Łodzi przez dr Piserę ;) osobiście bardzo polecam osobom z z tego miasta i okolic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no ogolnie to jest bardzo wielu lekarzy, różnego rodzaju ale myślę ze każdy znajdzie coś dla siebie:) wystarczy poszukać, pójść i zrobić rozpoznanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Łódź to dobre opinie słyszałam o dr Dorocie żukowskiej i klinice Dermed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście mogę ci polecić klinikę Dermed i dr Dorotę Żukowską, sama u niej się operowałam. Fajna lekarka, miła, wszystko ci dokładnie wyjaśni na konsultacji. A samej operacji moim zdaniem nie ma się co bać...też panikowałam ale dziś śmieję się z tego. Nie żałuję tego kroku, wyglądam kobieco, pięknie i nie wstydze się w końcu rozebrać przed moim mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda kobitka decydująca się na zabieg powiększania piersi powinna być zadowolona z efektu. w sumie niezależnie od wybrenej kliniki w której się robi zabieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lux Med na Puławskiej! Mi operację przeprowadzał lek. med. Tomasz Dębski, ale tam każdy lekarz naprawdę wie co robi. Mają najnowocześniejszy sprzęt, profesjonalną opiekę i jak w mało którym szpitalu czułam się bardzo bezpiecznie, można im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej .... chciałam założyć implanty... ale ostatnio przeczytałam pewien artykuł i mam wiele obaw... co na ten temat sądzicie? http://www.rp.pl/Biznes/170209534-Johnson--Jo hnson-pozwany-za-wadliwe-implanty-piersi.html#ap -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo ważna decyzja, dlatego koniecznie trzeba skonsultować z lekarzem specjalistą, najlepie przygotowac sobie liste pytan żeby niczego nie pominac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to albo przemysl to kilkanaście razy jeszcze i porozmawiaj z partnerem, rodziną no i oczywiście idz do lekarza, ktory powinien rozwiac twoje wszystkie wątpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo że jest to nie byle jaka decyzja i na szybko nie może być podejmowana. ale nie trzymaj nas tak w niepewności! mam nadzieję ze się wszystko udało u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo to normalne, że mamy obawy przed operacją. nic nowego. każda z nas się tak na prawde boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale warto też miec na uwadze to że wiele z nas była przed operacją, miała ją i udała się. także nie ma też co nadmiernie się stresować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z własnego doświadczenia polecam doktor Raczkowską. Jest to bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem i super podejsciem do pacjenta. Ja powiększałam u niej swoje piersi i efekty są bardzo dobre. W końcu mój biust wygląda tak jak zawsze chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milovka
Pytaliście gdzie warto na Śląsku to polecam odwiedzenie kliniki https://medykestetic.pl/ byłam tu na zabiegu podnoszenia piersi, bo rozmiar był okej tylko nie za bardzo ładnie się prezentowały i jestem zadowolona. Co do cen to na stronie mają cennik jednak myślę, że w przypadku powiększania piersi lepiej porządnie zapłacić w porządnej klinice, która daje gwarancję dobrze wykonanego zabiegu niż oszczędzić i potem chodzić oszpeconą przez resztę życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×