Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klara24

Miniaturki perfum na allegro.Kolejne oszustwo??

Polecane posty

Ja miałam do czynienia z podróbkami i także oryginałami. Więc mogę coś na ten temat powiedziać. W markowych perfumach zapach utrzymuje się długo nawet ponad tydzień (oczywiście na ubraniu) a w podróbce ani jeden dzień. Oryginaly mają numery nabijane na pudelka i butelki zazwyczaj na spodzie, a podróby nie mają, więc na to trzeba przedewszystkim zwrócic uwagę. KOlor wody też jest zazwyczaj inny w podróbce niż w oryginale.No i cena- też jest niska -to wiadomo że podróbka.A co do tych penów to nie mam pojęcia.Mam jeden pen firmy Hermes caleche 10 ml ale ma numery i zapach bardzo długo się utrzymuje ale myślę że- to nie podrobka.Choc nie ma 100% pewności po przeczytaniu powyższych wypowiedzi. Najlepiej sprawdzić to trzeba poszukać strony internetowej np. www.Chanel.pl. i wejść na ta stronę i po prostu pobuszować po niej i posprawdzać czy istnieje taki flakonik czy też nienp w Chanelu nie ma 4 ml jakies perfumy tylko np 7,5 ml (to jest przykład) Chyba wiadomo o co chodzi? Nie będe dużo pisać bo nikt tego nie będzie chcial czytać ha ha ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie 10ml tylko 12,5 ml( pomyliłam się) woda toaletowa Hermes Caleche -długopis jak kto co wie niech napisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakakak
Nie wiem nic o allegro. Wiem natomiast, że sieć superpharm miewa promocje w stylu 50 ml markowych perfum za 90 zł. Innymi słowy, w jakiś sposób można uzyskać taką cenę za perfumy kosztujące normalnie dwa razy tyle. I to są bez cienia wątpliwości oryginalne perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam 2 sztuki miniaturek na allegro jedna next- Paradise 10ml- ma trwaly zapach a drugą Kookai -L\'eau de kookai 5 ml ta l na allegro ale miałam szczęście bo okazały się oryginalne obie mają numery i to widać po buteleczkach że nie są to jakieś buble czy coś takiego.Ale można się naciąć na tych miniaturkach Chanel bo zauważyłam że jest dużo podróbek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy kiedy
te min 10ml to sa pogdoby u mnie na ryneczku sa po 9zl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy kiedy
na allegro 90% to podrobki ja wole kupic w perfumerii jak kupie 50 ml to prawie mi na rok starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam perfume100 ml za 50 zł a jak mi się skonczyła to kupiłam tę samą też za 50 zł i okazało się za jest inna ma inny kolor zatyczke i zapach też minimalnie inny- obie okazaly się podróbami a potem kupiłam za 300 zł i jest oryginalna. Wiem to bo koleżanka kupiła w Sephorze identyczną ale już za 480 zł ( lustrzane odbicie- ma tylko inny numer wygrawerowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluska6
Witam serdecznie Mam problem , a mianowicie chodzi o zakupiony perfum na allegro Miracle Lancome, którego oryginalność wzbudza moje watpliwości.Na spodzie flakonika jest naklejka z nr serii, ale na pudełku nie ma wytłoczonego nr serii. Czy to świadczy , że jest to podróba?? Proszę o podpowiedź w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro99
1 fl oz = 29.5735297 ml 1.7 fl oz = 50.2750005 ml itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Rosinska
Czesc! Ja jestem kolekcjonerem miniaturek perfum. Takie miniaturki kosztuja od 8euro do 30euro za sztuke, zatem jezeli znajdziecie tansze miniaturki sa one ablo uzywane albo puste. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Rosinska
PS, jak chcecie kupic oryginalne miniaturki to zapraszam na www.parfumflacons.com Nie jest tanio jak wyzej wspomnialam, ale przynajmniej macie pewnosc 100% ze sa to oryginaly :) 2) w Sephorach w Polsce czesto sprzedaja gorszej jakosci perfumy nizeli we Fracji, zatem uwazajcie :) Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiarzemyk84
Ja sprzedaję miniaturki. Mam je z legalnego źródła - kupuję na włoskiej strefie bezcłowej :) Są na 100% oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×