Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwielbiam wielkie fiuty, ale mam też chęć na duże cyce i cipki...

Polecane posty

Gość gość

Jestem kobietą, uwielbiam sex z facetami, uwielbiam robić loda, ale ostatnio myślę też o przygodzie z atrakcyjną kobietą...marzę o dużych cyckach by je pieścić, ssać, lizać, miętosić i ocierać swoją cipką o jej cipkę...dziewczyny też macie czasem takie fantazje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cipka też ma być wielka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha:D niekoniecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja się ni kwalifikuje tylko 14cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam czasem takie fantazje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tak, zdecydowanie, wylizac cipke, pobawic sie piersiami, wielkimi, calowac, piescic, lizac, ssac, ugniatac...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 17.12 jesteś kobietą rozumiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100% kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zechciałabyś popisać ze mną o swoich fantazjach...podasz mi swojego @??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty tez kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kobieta, jestem autorką wpisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odwaze sie podac maila tutaj, podasz Twojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę ja właśnie też nie chcę podać swojego, bo już kiedyś tu podałam to potem nie mogłam się uwolnić od zboczeńców.... A jak masz na imię i ile latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30+, doswiadczona z facetami, ale fantazjujaca o kobiecie, ocieranie sie cipkami mrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 26 lat.... kurczę szkoda że nie chcesz podać @, chętnie bym z tobą podzieliła się swoimi fantazjami...czuję że byśmy się porozumiały na tej płaszczyźnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodyta 88
Mam identyczne fantazje co Ty... Mam 27 lat jestem z małopolski a Ty? Marzę żeby popieścic duże piersi i poocierac się i kobiecą cipkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afrodyta a może Ty byś zechciała podać @ to bym do Ciebie napisała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodyta 88
agawa.no@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz to jest jednak publiczne forum wiec nie chce podawac, Ciebie tez rozumiem, ale rozmazylam sie myslac o Twoim mlodziutkim ciele. Mialabym ochote usiasc za Toba i chwycic Cie na poczatek za cycki, odslonic je i ugniatac, rozchylilabys nogi a moja reka przesunela by sie w strone Twojej jeszcze zalsonietej cipki, delikatnie bym masowala ja czujac jak staje sie coraz bardziej mokra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, ale mi narobiłaś ochoty...mmmm też bym się chętnie z Tobą popieściła...mogłybyśmy zrobić pozycję 69 i wzajemni namiętnie wylizywać sobie cipki mmmm kurczę nawet nie masz pojęcia jaka mnie naszła ochota na Ciebie...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usiasc na przeciwko Ciebie sciagnac bluzke w pospiechu, chwycic za piersi i ssac sterczace juz z podniecenia sutki, lizac i kasac je, rozebrac Cie i masowac Twoja wygolona cipke, wsunac sie do niej palacami, calowac namietnie i dalej lizac twoje suty, zeby w koncu polozyc Cie i rozkoszowac sie Twoja cipka. Wylizalabym kazdy zakatek czekajac na rewanz....mrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Boże już mam taką mokrą cipkę przez to co piszesz... nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym wylizać Twoją...zrobiłabym to bardzo namiętnie:* i bawiłabym się Twoimi cycuszkami...ssała, lizała, całowała i miętosiła zawzięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam bardzo mokra cipke, od dawna marze o kobiecym ciele. Podnieca mnie, zrobilabym Ci masaz, bylabyc naga, krazylabym po calym ciele celowo omijajac cipke i piersi. Masowalabym nogi i niby przypadkiem dotykalabym kciukiem Twojej lechtaczki, chcialabys wiecej, rozchylilabys delikatnie nogi i lekko uniosla biodra a ja coraz smielej bladzilabym w okolicach Twojej mokrej juz bardzo cipki. Slyszalabym jak cicho pomrukujesz i zaczynasz masowac sobie cycki, wygielas sie jak dorodna kotka tak, ze Twoje cycki sa jeszcze wieksze. Zaczelabym je lekko ssac i jednoczesnie penetrowac Cie palcami. Jeczysz z podniecenia chcesz dalej sie piescic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, że chcę...możesz ze mną robić co tylko zechcesz:* też mam ochotę zrobić Ci ostrą palcóweczkę...mmm posmakować Twoich świeżych soczków:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmmm, chetnie dam Ci sie sponiewierac, jestem naga, piesc moje piersi, dotykaj moja cipke, jest mokra i napalona chce byc pieszczona przez Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesnyssak
Czytam wasze wypowiedzi i mam strasznie mokra cipke przez was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze kochana połóż się wygodnie....a ja najpierw delikatnie pomasuję Twoje cudne cycki....mmmm stopniowo robię to coraz bardziej intensywnie... zaczynam lizać i przygryzać Twoje sutki..., całuje Twoje piersi namiętnie...jedną ręką schodzę niżej i zaczynam pieścić Twoją cipkę... jest taka mokra i cudowna zaraz Ci ją wyliże mmmm:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leśny ssaku wow pokaż no tą wilgoć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbie gdzie się podziałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty leśnyssaku ile masz latek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×