Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Jagna Dobra

dobry fryzjer dla psów w Warszawie???

Polecane posty

Gość Toby&Pucci
Dnia 21.09.2015 o 00:16, Gość jankauu napisał:

to ja się przy okazji dopisuję do pytania. Mam sznaucera olbrzymiego i odwiedziliśmy już 4 salony na Ochocie i 2 w śródmieściu. Masakra po prostu. Brzydko, drogo, przedmiotowo!!! Dziewczyny, pomóżcie i w tej sprawie :o)))


Zapraszamy do nowo otwartego Salonu Toby&Pucci Butik  i Psi fryzjer Wilanów.
ul. Hlonda 2 lok. U6 Wilanów 🙂
Działalność firmy koncentruje się na usługach pielęgnacyjnych dla zwierząt i sprzedaży ubranek, akcesoriów, przysmaków i kosmetyków dla pupili.
Część zysku z Toby&Pucci przeznaczana jest na cele charytatywne a konkretnie celem firmy jest pomoc bezdomnym zwierzętom w znalezieniu domu.
Co miesiąc będą trafiały do nas psiaki, które po przejściu całkowitej metamorfozy będą dzięki naszym staraniom trafiały do nowych właścicieli. 
Dla każdego nowego klienta oferujemy rabaty na Start -30% off na wszystkie usługi kompleksowe 🙂
ZAPRASZAMY SERDECZNIE ❤️🙂

email: zarezerwuj@tobyandpucci.com

tel: 500 785 715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toby&Pucci
Dnia 29.09.2015 o 13:08, Gość AnisAA napisał:

Rzeczywiście ciężko jest. Ja mam dwa yorki, odwiedziłam kilka salonów i jakość usług jest średnia. Teraz chodzę na Czerniakowską do sklepu Pet Station, tam jest groomer, który widać ma pojęcie, jak się ze zwierzętami obchodzić, bo się yorki nie denerwują nawet.


Zapraszamy do nowo otwartego Salonu Toby&Pucci Butik  i Psi fryzjer Wilanów.
ul. Hlonda 2 lok. U6 Wilanów
Działalność firmy koncentruje się na usługach pielęgnacyjnych dla zwierząt i sprzedaży ubranek, akcesoriów, przysmaków i kosmetyków dla pupili.
Część zysku z Toby&Pucci przeznaczana jest na cele charytatywne a konkretnie celem firmy jest pomoc bezdomnym zwierzętom w znalezieniu domu.
Co miesiąc będą trafiały do nas psiaki, które po przejściu całkowitej metamorfozy będą dzięki naszym staraniom trafiały do nowych właścicieli. 
Dla każdego nowego klienta oferujemy rabaty na Start -30% off na wszystkie usługi kompleksowe
ZAPRASZAMY SERDECZNIE

email: zarezerwuj@tobyandpucci.com

tel: 500 785 715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toby&Pucci
Dnia 30.09.2015 o 15:37, Gość LolaTi napisał:

OOO, to nie wiedziałam, że w Pet Station takie usługi są. Chętnie się przejdę ze swoim czworonogiem


Zapraszamy do nowo otwartego Salonu Toby&Pucci Butik  i Psi fryzjer Wilanów.
ul. Hlonda 2 lok. U6 Wilanów
Działalność firmy koncentruje się na usługach pielęgnacyjnych dla zwierząt i sprzedaży ubranek, akcesoriów, przysmaków i kosmetyków dla pupili.
Część zysku z Toby&Pucci przeznaczana jest na cele charytatywne a konkretnie celem firmy jest pomoc bezdomnym zwierzętom w znalezieniu domu.
Co miesiąc będą trafiały do nas psiaki, które po przejściu całkowitej metamorfozy będą dzięki naszym staraniom trafiały do nowych właścicieli. 
Dla każdego nowego klienta oferujemy rabaty na Start -30% off na wszystkie usługi kompleksowe
ZAPRASZAMY SERDECZNIE

email: zarezerwuj@tobyandpucci.com

tel: 500 785 715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toby&Pucci
Dnia 12.05.2017 o 17:02, Gość LuluMay1 napisał:

POlecam CHICHI DOG na Ursynowie, chodzę tam z moją sunią co miesiąc 🙂 Salon bardzo przyzwoity i obsługa miła 🙂 www.chichidog.pl


Zapraszamy do nowo otwartego Salonu Toby&Pucci Butik  i Psi fryzjer Wilanów.
ul. Hlonda 2 lok. U6 Wilanów
Działalność firmy koncentruje się na usługach pielęgnacyjnych dla zwierząt i sprzedaży ubranek, akcesoriów, przysmaków i kosmetyków dla pupili.
Część zysku z Toby&Pucci przeznaczana jest na cele charytatywne a konkretnie celem firmy jest pomoc bezdomnym zwierzętom w znalezieniu domu.
Co miesiąc będą trafiały do nas psiaki, które po przejściu całkowitej metamorfozy będą dzięki naszym staraniom trafiały do nowych właścicieli. 
Dla każdego nowego klienta oferujemy rabaty na Start -30% off na wszystkie usługi kompleksowe
ZAPRASZAMY SERDECZNIE

email: zarezerwuj@tobyandpucci.com

tel: 500 785 715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewalew

Prawdziwą czarodziejką w dziedzinie strzyżenia psów jest pani Dorota z Doggy Dog Space na Ostrobramskiej. Wypróbowałam wiele groomerów i doggydogspace.pl jest wyjątkowe. Moja Sonia nie była fanką kąpieli i strzyżenia, ale widać, że piesek czuje, że jest w dobrych rękach i nie protestuje jak kiedyś. Rewelacja.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzyżenie psów w Warszawie, grooming, psi fryzjer, całościowa pielęgnacja. Tel.: 511753585

Zapraszamy do salonu pielęgnacji psów w Centrum Warszawy, przy Al.Jana Pawła II 68. Profesjonalne usługi groomerskie, zadzwoń aby umówić wizytę. Zobacz na stronie MalowanyPies.pl cennik i opisy ras. 

Zaopiekujemy się wyglądem i zdrowiem Twojego pupila. Podchodzimy do zwierząt z miłością, kochamy psy. Wyjmujemy kleszcze, czyścimy uszy i gruczoł, obcinamy pazury. Kompleksowy zabieg składa się także z podwójnej kąpieli. Koszt usługi jest uzależniony od wielkości psa i stanu jego sierści. Wokół salonu jest bardzo wielu sklepów, restauracji i innych punktów usługowych więc w trakcie zabiegu, każdy może z nich skorzystać. Przyjmujemy płatność także kartą kredytową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście byłem z moim sznaucerem i pudlem u Pani Renaty Kozłowskiej. Nie znam lepszego psiego fryzjera na Ochocie. Nie dość że było bardzo ale to bardzo miło, to jeszcze cenowo atrakcyjnie. Fakt że terminy bywają odległe ale warto ! Teraz prowadzi własny salon Grooming Okiem Charlotki na Grójeckiej 53/57. Nie znam lepszego groomera w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×