Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co mam zrobić? Moja przyjaciółka nie chce się już ze mną przyjaźnić.

Polecane posty

Gość gość

Kilka miesięcy temu poznałam przez internet koleżankę, która mieszka daleko, ale dobrze nam się (bynajmniej tak sądzę) grało. Dużo o sobie wiemy, miło spędzałyśmy czas grając w przeróżne gry i pisząc, rozmawiając przez Skype'a. Miałam też bardzo fajnego przyjaciela, którego lubiłam bardzo bardzo.. Pewnego razu, gdy oboje chcieli ze mną grać postanowiłam ich sobie przedstawić, wszystko było spoko, do czasu, gdy zaczęli grać razem ze sobą, sami, beze mnie, kompletnie mnie ignorując i byłam STRASZNIE zazdrosna.Żałuję, że ich w ogóle ze sobą zapoznałam. Lubię ich, ale chciałabym mieć z nimi takie relacje jak kiedyś: z Weroniką 2 najlepsze psiapsiółki, a z Kordianem 2 przyjaciół.. Wczoraj graliśmy na Kordiana serwerze i.. Nie powiedział mi, że będzie tam Weronika. Czasami chciałam pobyć z nimi osobno, a nie tylko - jak to sobie Kordian ubzdurał - ekipą.. Nie mam pojęcia co robić, gdyż już nie chcą mieć chyba ze mną nic do czynienia. Kiedyś, z Kordianem śmieliśmy się, ze jesteśmy jak ''monsz i szona''. Pokłóciłam się z nim o to, ze mnie strasznie odsuwa, moze mu juz się znudziłam, tak jak Weronice? Albo coś ze mną nie tak? Ale kurde, oni mnie ciągle odpychali i nie czuję się dobrze, gdy spędzają ze sobą więcej czasu. Wiem, ze to tylko znajomi z internetu, ale bardzo mi na nich zalezy :<. Teraz Kordian znalazl sobie nową ''szonę'', jak myślicie? Moją przyjaciółkę, gdy ja byłam z nim skłócona. CO MAM ROBIĆ, BO OSZALEJĘ? :< P.S. Sorra, ze sie tak rozpisalam, Musialam to z siebie w koncu wydusić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się sobie spodobali? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mi to wygląda na to,że po prostu mają sie ku sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×