Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto mi pomoże z zadaniem z angielskiego? Help!!!

Polecane posty

Gość gość

Potrzebuje opisać 2 obrazki. Czy ktoś z Was byłby w stanie mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłszam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Come on.. Jak zamierzasz potem gadać po angielsku jak teraz się nie uczysz tylko chcesz wszystko na gotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pottzebuje przetlumaczyc; na obrazku znajdują się 4 osoby,wśród nich 2 kobiety i 2 mężczyzn.siedzą w kawiarni przy stoliku i prowadzą rozmowy przy kawie. Ich uśmiechnięte miny sugerują iż mają ciekawy temat. Jedna z kobiet trzyma w ręku telefon. Na stoliku prócz filiżanek znajdują się książki. Na drugim planie widniej***ar. Widać na nim zastawę oraz różne smakołyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczysz się chociaż innego języka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.pearson.pl/wrap.php%3Fdata%3Dfiles/materialy_przykladowe/M01_SUNE_SB_PINPOL_1724_U01.pdf&ved=0CB0QFjAAahUKEwj6lvqmyYXIAhUGhiwKHSIODt4&usg=AFQjCNFL_d-6ykeADzxEMUtrJ1rLB-OhTw chodzi dokładnie o te 2 pierwsze rysunki na 1 stronie. Drugi to ten gdzie ten facet przebrany jest w ludowy strój. Tak uczę się hiszpańskiego. W gimn w ogóle nie miałam angielskiego lecz właśnie hiszpański i niemiecki A teraz w liceum mamy jedną grupę ang i wszyscy już swobodnie mówią A ja ledwo potrafię powiedzie coś o sobie. Zapisałam się już na korepetycje ale za miesiąc nie nadrobie kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na jakim poziomie jesteś z hiszpańskiego i niemieckiego? B1,B2? Swobodnie gadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomoze mi ktoś czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×