Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamsonix

poblemy z ukladem moczowym ( zapalenia ) pomocy

Polecane posty

hej , od 3 miesiecy zmagam sie z pewnym dyskomforem na paczatku lipca mialam swoj pierwszy raz od ktorego zlapałam zapalene pecherza sam sie leczylam urointima przeszło mi za dwa dni po skoczeniu urointima znowu powrocilam tak wiec poszlam do apteki po inny lek urofuraginum wyleczylam sie ale zostalo mi po nim straszne pieczenie pochwy szczegolnie rano po wysikaniu sie tak do południa ale potem juz bylo normalnie wrocil moj chlopak po 2 miesiacach zczelism wspołzyc i problem znowu sie pojwij ale bardziej intensywyny dzien po stosunku z ranna miala straszne pieczenie w pochwie i znowu tylko do poludnia poszłam wkoncu do ginekologa bo mialam tez biale uplawy ale bardzo ich malo i wodniste bardziej lekarz dal mi globulki i antyiotyki doustne i dopochwowo na grzybice nic nie pomoglo wiec poszłam jeszcze raz spradzil mi nerki czysto usg wszystko wporzatku zadnego zaczerwienienia warg sromowych ani nic sikam normalnie tylko po wysikaniu mnie cos tam szczypie i lekarz przepisal mi na zaplenie bakteriobójcze ale tez srednio pomaga doda ze nie wspolzyje bo moj chlopak znowu wyjechlal na miesiac , nie wiem co mi jest czy ktos mi moze pomoc ? moze jakis probotykiem sie zaczne leczyc ? POMOCY :(((( mam 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze w takiej sytuacji muszą się leczyć obie osoby. Bo Ty się wyleczysz, on wróci i wszystko od nowa.. bez sensu! powiedziałaś dr że to po stosunku się zaczęło? Bierz duże dawki wit c. zwłaszcza na noc, a rano wypijaj wodę z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwyrazniej to On Cię czymś zaraził:) niech sam się leczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze my zawsze uzywamy prezerwatyw , i wczasie kiedy zaczeło mnie piec nie bylo zadnego stosunku przez miesiac problem pojawil sie pod koniec lipca a ostatne wspołzycie bylo pod koniec czerwca a potem 6 wrzesnia i zawsze mamy prezerwatywe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×