Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Juz nie jest tak jak kiedys

Polecane posty

Gość gość

Jestem z chłopakiem ponad 2 lata. Dość szybko zaczęliśmy współżycie. Kiedy zaczęłam brać tabletki, popełniła błąd bo praktycznie zawsze wtedy kiedy mój chłopak miał ochotę uprawialismy seks. Czasem nawet 4 razy dziennie. Na początku było nawet fajnie, ale później stało się to dla mnie rutyna i nie przyjemnym obowiązkiem. Od 3 miesięcy nie biorę tabletek, jest tylko gorzej. Chłopak co prawda ma teraz ograniczenie w postaci prezerwatyw ale drażni mnie kiedy każda wspólnie spędzania chwile próbuje zmienić w pieszczoty. Rozumiem, że on może mieć duże potrzeby, ale wiele razy mówiłam mu, ze mi się nie podoba w łóżku z nim, że czasem czuje się traktowana jak zabawka, mówi ze rozumie i ze juz tak nie będzie, a za chwilę i tak robi to samo. Często musze udawać, że mam organ, trochę mnie to doluje bo w przeciągu ostatniego roku tylko raz było mi z nim dobrze. Zawsze jest tylko tak, że on mnie, przepraszam za określenie posuwa, a ja muszę pojękiwac bo jego to podnieca... nie wiem już co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopnij go w d**e! Zasługujesz na miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wolno udawać :-O wprowadzasz go tym w błąd i chłopak ma poczucie że jest w łóżku genialny:( i nie rozumiem dlaczego wciąż się godzisz na wszystko jeśli nie masz ochoty:-O boisz się że jeśli odmowisz to co? powinien zrozumieć że nie znaczy nie:) w przeciwnym razie szkoda czasu:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam nad tym, ale z drugiej strony nie chce go zostawiać tylko dlatego, że nie układa nam się w łóżku. Kocham go, i nie wiem już jak z nim rozmawiać bo wszystko i tak potem robi w taki sposób, żeby to on był zadowolony. Gdy przez tydzień odnawialam mu seksu, i zabranialam mu mnie dotykać, to mówił ze nie wie co się ze mną dzieje, nie wie jak ma to odbierać i ze chyba już go nie kocham. Przykre było usłyszeć mi coś takiego, ale on nic nie rozumie i w ogóle nie traktuje poważnie tego co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajecie d**y od razu a potem płaczecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że to błąd udawać, że jest mi z nim dobrze, ale wiem też ze on się poniekąd stara i nie chciałabym żeby zanizyl swoje poczucie choćby wartości, a czemu godze się na wszystko? Odpowiedź brzmi - nie wiem. Po prostu nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem jego pierwsza partnerka seksualna, być może to ma jakieś znaczenie... chociaż sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ile masz lat? Miałam takiego faceta w okolicach 20-stki, bylismy dla siebie pierwsi, bardzo go kochałam. Teraz minęło 10 lat i nadal wspominam ten związek z rozgoryczeniem. Można nawet powiedzieć, że to trauma. Moja rada, nigdy nie daj się tak traktować. To zły facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjcchchfffffffdff
A ja proponuje zabawe: pieszczoty bez seksu. Bez penetracji. Przez jakis czas, powiedzmy msc. Niech zrozumie, ze samo du#czenie nie jest najwazniejsze. Powiedz Jemu, ze znudzil Ci sam seks i chcesz czegos innego na jakis czas bo przeciez nie gumi lala i tez masz swoje potrzeby. Jak nie chcesz sie kochac to nie i tyle, nie mozesz robic tego wbrew sobie bo wtedy traci to sens. Przestaje byc przyjemnoscia, potem On przestanie byc dla Ciebie wazny bo zaczniesz Go traktowac jak kogos kto tylko chce sie rabac a nie faceta ktory, Cie potrzebuje do wspolnego tworzenia przyszlosci. Zastanow sie czy jestes Jego kobieta czy tylko ****adlem?! Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak skończył niedawno 20 lat, ja za miesiąc kończę 21. Juz próbowałam czegoś takiego, że jedynie co robimy to sam dotyk, bez seksu, ale on i tak zawsze robi tak ze prędzej czy później dochodzi do stosunku. Chyba nie jestem zbyt stanowcza i mimo moich próśb i tłumaczeń i tak zawsze wychodzi na jego. Wiem, domyślam się co o mnie myślicie ale ja sama nie wiem czemu tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjcchchfffffffdff
Moja droga, nikt o Tobie nic nie mysli-bez nerw. Ja jak bylam w Twoim wieku tez tak robilam bo myslalam, ze tak powinno byc. Teraz jestem starsza i wiecej rozumiem. Postaraj sie byc stanowcza i nie pozwalaj zeby seks byl dla Ciebie tylko zaspokojeniej Jego potrzeb. Oboje macie miec z tego przyjemnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjcchchfffffffdff
Wlasnie dlatego faceci wola mlode cizie, bo zrobia w lozku wszystko zeby tylko zaspokoic partnera. Nie mysla o swoich potrzebach tak jak dojrzale kobiety-One sa dla Nich za duzym wyzwaniem. Bo mowia czego chca i jak chca a mloda zrobi wszystko bez namyslu bo nie wie jeszcze czego chce. Nie badz taka. Badz wyzwaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robisz to, bo pewnie wydaje Ci się, że w ten sposób okazujesz swoją miłość, ale w ten sposób krzywdzisz siebie. Nawet jeśli tego teraz nie czujesz, to będziesz się czuć fatalnie po zakończeniu tego związku. Myślicie w ogóle o wspólnej przyszłości? Czy na razie uznajecie, że to za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje, musze mu pokazać, że nie tylko na tym polega związek choćby miał się ode mnie przez to odwrócić, wtedy będę wiedzieć na czym naprawdę mu zależy. Ja bardzo go kocham i często mowie, ze chciałabym związać z nim swoją przyszłość, on też tak mówi ale niestety nic nie robi w tym kierunku, chociaż powtarza ze oświadczy mi się kiedyś. Wiecie, można dużo mówić a mało robić. Póki co, jestem chyba po to, żeby mógł zaspokoić swoje potrzeby, bo przysięgam, za każdym razem kiedy jesteśmy razem on próbuje doprowadzić do jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno nie popełniaj mojego błędu. Życzę Ci powodzenia i prawdziwego kochającego faceta, z którym będziesz mogła założyć rodzinę. On zabiera Ci najlepsze lata prawdopodobnie tylko po to, żeby realizować swoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×