Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość senna Marzanna

Czy jestem zdrajczynią jeśli miałam taki sen o islamistach?

Polecane posty

Gość senna Marzanna

Śniło mi się, że byłam sama na jakieś ulicy ale to chyba nie była Polska ani nawet Europa bo napisy jakieś arabskie i pełno arabów dookoła, że aż ciasno. W pewnym momencie ktoś mnie chwycił od tyłu. Pisnęłam lecz mimo wierzgań zaczął nieść mnie w kierunku środka placu. Ludzie rozstępowali się wokoło, jedni zdziwieni moimi krzykami, inni rozbawieni niesieniem mnie, a niektórzy chwytali moje kopiące w powietrzu nogi i ręce i pomagali przytrzymywać. Kiedy doszliśmy na środek placu niosących mnie mężczyzn było chyba z sześciu, wśród nich jeden całkiem młody ze 14 lat. Każdy trzymał za "swoją" kończynę i taką unieruchomioną ułożono mnie na plecach na samym środku brukowanego kamiennego placu. Pozostali gromadzili się dookoła patrząc na to wszystko. Wtem jeden z niosących mnie ciapatych w turbanie krzyknął coś i choć nie znałam arabskiego, to we śnie wiedziałam, że polecił im zerwać ze mnie wszystkie ubrania. Do naga! Zaczęłam znów piszczeć lecz przytrzymywane ręce nie były w stanie przyjść z pomocą zadzieranej spódnicy i ściąganym majtkom. Widok własnej intymności spłonił mi policzki wstydem. Rozerwana koszula odsłoniła biustonosza ale ten tylko jeszcze przez sekundę skrywał piersi. Kilka chwil później byłam już całkowicie rozebrana i wiłam się na gorącym, nagrzanym od słońca i ludzkich stóp bruku. Leżałam przytrzymywana z szeroko rozłożonymi kończynami, nie mogąc się zasłaniać, a nade sobą widziałam rozbawione twarze gapiów. Część z nich krzyczała allah agbar! Kolejna komenda ciapatego w ciapatym języku ale znów zrozumiałam - zgwałćcie ją! Nawet nie miałam szansy pisnąć, gdy czyjś wydobyty spod dżinsów nabrzmiały członek wepchał się brutalnie do buzi. Ktoś inny przygniatał ciężarem mój brzuch, a ja czułam jego twardą męskość na podbrzuszu. Zaraz potem ból rozrywanej błony dziewiczej wyzwolił krzyk z gardła ale krzyk zakrztusił się tryskającą właśnie spermą wprost do buzi. Gwałcili mnie tak długi czas. Na środku ulicy. Gdy jeden skończył, to drugi kładł się na mnie i zaczynał od nowa. Każdy kto miał ochotę mógł to zrobić. Czasami brali mnie po dwóch albo trzech naraz. Większość z tłumu tylko stała i patrzyła, ale niektórzy chętnie ustawiali się w kolejkę. Robili to na różne sposoby, także od tyłu i na czworaka. Niekiedy brali mnie po dwóch albo po trzech naraz. A najśmieszniejsze, że kiedy się wreszcie obudziłam... ...musiałam dokończyć palcem taka byłam mokra z podniecenia. Czy taki sen to zdrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×