Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość harabutek

Negocjacje proste czy wymagające

Polecane posty

Gość harabutek

Teoretycznie rzecz prosta, ale mimo wszystko kilka razy zdarzyło mi się, że straciłem klienta, bo chyba za bardzo cisnąłem na lepsze dla siebie warunki. Brakuje mi odpowiedniego wyczucia? Kiedy jest ten moment, w którym należy przestać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marobetek
Do odpowiednich wniosków powinieneś dochodzić wraz z kolejnymi porażkami. Nie widzisz w jakim momencie temat upadł? To przecież całkowita podstawa. Negocjacji również można się nauczyć - np. będąc ich uczestnikiem-obserwatorem. I wtedy również do pewnych wniosków dojdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam kolski
Hehe... gdyby negocjacje były proste, to każdy mógłby je prowadzić. Dziwne pytania zadajesz - prowadzenie negocjacji na poziomie to efekt doświadczeń, nauki, wiedzy, nie byle czego. Wiadomo, że predyspozycje również mają znaczenie, ale nie są kluczowe. Z tego zakresu prowadzone są poważne szkolenia, zobacz - http://gaum.pl/ Zapoznaj się, może warto spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszkaler
Negocjacje to trudny temat - na tym szkoleniu byłem pół roku temu - bardzo długi program, masa praktycznej wiedzy i ciekawych informacji - dużo mi to dało. Ale szkolenie też wymaga podejścia - wielu moich kolegów traktuje je jako wolny dzień od pracy. Nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanatasos
To jest temat wyłącznie dla wybranych i tylko wybrani sobie z nim poradzą. Szkolenie za to na pewno poprawi możliwości, pozwoli przejść na kolejny etap. Nie każdy może być fachowcem, negocjatorem, ale na pewno każdemu taka nauka pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ridgas
Jeśli to wszystko prowadzone jest w Gaum to na pewno będzie na bardzo dobrym poziomie - widzę nawet po samym programie. Jeździłem do nich na szkolenia z zakresu sprzedaży - mnóstwo omówionych kwestii, łącznie z wieloma praktycznymi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pataroszo
Kiedy byłeś tam na tych szkoleniach? Powiedzcie mi proszę jeszcze jak to dokładnie wygląda - czy jest jakiś certyfikat? Czy muszę zdawać egzamin? Czy np. w branży różnie się patrzy na papiery w zależności od firm, z jakich pochodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garaktor
W Gaum byłem na szkoleniu z zakresu marketingu internetowego - to było 2 miesiące temu - jeśli macie pytania to śmiało piszcie. Dokładnie chodziło to Google Adwords - po szkoleniu już zrezygnowaliśmy z agencji i sami się tym zajmujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiasamosia1
Negocjacje nie są nigdy łatwe, ale można się do nich przygotować odpowiednio. Są książki, szkolenia, warsztaty, możesz zacząć od czytania blogów jak choćby www.negocjowaniewbiznesie.pl który prowadzi zawodowy negocjator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden facet 31
Moim zdaniem to nie jest prosta sprawa. Zależy jeszcze jakie pieniądze wchodzą w grę i jakiego mamy "przeciwnika" . Profesjonalny handlowiec-negocjator będzie używał odpowiednio argumentów ,a akwizytor-domokrążca będzie starał się na siłę wcisnąć komuś kit. Mnie osobiście drażni jak ktoś mi chce wcisnąć kit robiąc do tego ładne oczka i udając ,że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×