Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jasminum4

Gdzie zamówić konstrukcje stalowe?

Polecane posty

Gość rikon

W produkcji lekkich konstrukcji stalowych specjalizuje się  firma „Kasprzak-Olma" ze Wrocławia. W ofercie mają  m.in. wycieraczki metalowe, kraty pomostowe, stopnie schodowe,  podjazdy dla niepełnosprawnych i inne lekkie konstrukcje stalowe. Ceny dobre, dobra obsługa klienta, z naszej strony 100% zadowolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba8986

Wszytko w tematach konstrukcji stalowych mogę polecić firme dom-gaz która już trudniejszymi wyzwaniami się zajmowała 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uudu

Sprawdzi się także szczecińska firma HurtoStal 2. Dobrze się u nich zaopatrzycie, znajdziecie u nich szeroki  wybór wyrobów hutniczych i stalowych. Jak czegoś w ofercie zabraknie to szybko sprowadzą. Mają własny transport i korzystne ceny.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertek

Solidnej jakości konstrukcje stalowe znajdziecie w POM Sztum z województwa pomorskiego. Specjalizującą się w produkcji i obróbce elementów ze stali czarnej, nierdzewnej i aluminium a także obróbce CNC. Firma spodoba sie wam, bo to profesjonaliści w każdym calu i nie szaleją z cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz przejrzeć także ofertę firmy www.somet.com.pl. Zamówiłam tam w ubiegłym roku schody i barierki ze stali. Są wykonane bardzo starannie i z wysokiej jakości materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek
Dnia 1.08.2018 o 18:16, Gość gość napisał:

odezwij się do firmy Bowim S.A - Myślę że będziesz zadowolona 😉

Firma z którą łatwo jest się dogadać, też mi się wydaje że będziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek123

DOM-GAZ wykonuje hale stalowe - warto z nimi się skontaktować, porządna firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam okazję współpracować z firmą Bowim i stanęli na wysokości zadania. Mają bardzo dobrej jakości stal, a to bardzo ważna kwestia. Dobry kontakt z firmą i mocno konkurencyjne ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzq

dołączam się do pozytywnych opinii nt bowim 😉 spelniaja wszelkie oczekiwania, nigdy nie zawodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech

Potwierdzam, z Bowima zamawiam konstrukcje stalowe, wszystko zawzse przychodzi na czas, nie ma zadnego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to prawda, bowim to bardzo dobry dystrybutor stali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Tak jak Ci doradzają - zastanów się nad tym bowimem. Ja sie zasugerowalem wlasnie masa pozytywow na ich temat i uwazam, ze sa w pelni uzasadnione. Złego słowa nie powiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafltomecki

Odezwij się do firmy Wronkop - W kwestii konstrukcji stalowych nie znam drugiej tak solidnej i sprawnie działającej firmy. Trafiłem do nich z polecenia znajomego z branży i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Fachowcami w dziedzinie konstrukcji stalowych jest firma Domgaz. Warto zajrzeć na ich stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Tego typu rzeczy zawsze zlecam bowimowi, bo uważam, że jest to na tyle ważne, że musi być sprawdzone. A na tym polu tylko ta marka ma moje 100% zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja
Dnia 8.08.2019 o 11:35, Gość Karol napisał:

Tego typu rzeczy zawsze zlecam bowimowi, bo uważam, że jest to na tyle ważne, że musi być sprawdzone. A na tym polu tylko ta marka ma moje 100% zaufanie

A co im zlecałeś? Bo mam do wykonania duży projekt, który musi być zrobiony na tip top bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Wspomniany wcześniej Bowim również mogę polecić w imieniu męża. Przygotowali wyroby hutnicze do jego firmy i wszystko było w jak najlepszym porządku. Jakość, cena i terminowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicki

W sprawie konstrukcji stalowych odsyłam was do firmy k-o.com.pl z Wrocławia. Specjalizują się w produkcji lekkich konstrukcji stalowych jak kraty pomostowe, stopnie schodowe czy wycieraczki metalowe a także ławy i stopnie kominiarskie oraz drabinki przeciwśniegowe. Wszystko co od nich mamy jest solidnie wykonane, firma warta uwagi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Jak dla mnie idealną firmą do konstrukcji jest firma Wenmont Poland z Olesna.  Firma oferuję montaż i demontaż konstrukcji stalowych  ( montaż balustrad, schodów,  montaż elementów magazynujących, montaż silosów i zbiorników). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Ja korzystam z firmy Bowim. Dobra jakość , zdecydowanie polecam, konstrukcje stalowe wykonane solidnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Ja akurat mogę polecić firmę EuroRaf. Wykonają konstrukcję pod halę każdej wielkości. Terminowo i cenowo nie mam nic do zarzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk
Dnia 25.09.2019 o 13:09, Gość Michał napisał:

Ja korzystam z firmy Bowim. Dobra jakość , zdecydowanie polecam, konstrukcje stalowe wykonane solidnie. 

Podpisuję się pod tym. Jeśli potrzeba konstrukcji takiej nietypowej to na pewno BOWIM mogę polecić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali

Podbij do firmy Novast. Oni specjalizują się w konstrukcjach - myślę, że śmiało można do nich podbić z tym tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcel

Ja korzystałem z tego typu rzeczy od Bowim. Mają dobry sprzęt, a do tego po korzystnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Dla mojej firmy dużą konstrukcję (pod halę) wykonywała firma Euro Raf. Zdecydowanie mogę ich polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwin

Dobre zaopatrzenie ma w tej kwestii hurtownia stali Hurtostal 2 ze Szczecina www.hst2.pl Spodobają wam się ich dobre ceny i wysoka jakość towaru. Plus też za fachową obsługę i terminowość dostaw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zak
Dnia 24.10.2019 o 11:03, Gość Marcel napisał:

Ja korzystałem z tego typu rzeczy od Bowim. Mają dobry sprzęt, a do tego po korzystnych cenach

Potwierdzam, ceny w Bowimie bardzo dobre 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Ja zamawiałem z firmy bowim. Naprawdę porządne i solidne. Myślę że bowim jest jednym z lepszych dystrybutorów stali 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerman

Fajna firma od lekkich konstrukcji stalowych to www.k-o.com.pl Wykonują schody metalowe, drabinki przeciwśniegowe oraz ławy kominowe. Jakość produktów mają dobrą a z firmą jest fajny kontakt, dodam jeszcze  tez że ceny mają ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Massy

Stawiałem konstrukcje sam, a blachę kupiłem od firmy BOWIM. Magazyn stoi i ma się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×