Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rewkurzona

Za ladna doopa

Polecane posty

Gość Rewkurzona

Mam dość. Myślałam, że pośladki, jak pośladki. Lubię obcisłe spodnie i buty na obcasie. Ale te uwagi przyklad z dziś "no, no, (gwizd)kręc, kręć""!! A odprowadzalam dziecko do przedszkola!! Ostatnio wracałam mijając grupkę facetów, powstał taki dialog "hej masz ognia?" pyta się mnie jeden z nich. "nie mam" Ruszyłam dalej a tam tekst "o jaka fajna d**eczka, g****imy" I śmiech. Mam dość mojej doopy. Jestem matką żona i zasługuje na jakiś szacunek!! Co ja mam im odpowiadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewkurzona
*g/wa/lc/imy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy raz słysze o kobiecie ktora ma fajny tylek i jest niezadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie noś jej na wierzchu tylko jakieś tuniki zakładaj albo coś. Widocznie za bardzo eksponujesz. Ja też mam b.ładną a z komentami tylko na basenie się spotykam że piękna dupcia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewkurzona
Ale chodzi o te uwagi. Wiesz jak ja się wtedy głupio czuję? Jeszcze przy dziecku co już rozumie co się mówi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewkurzona
Moja praca wynaga białych koszul i spodni lub spódnicy. Nie mogę tunik zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie kiedyś wyzywano od k***w, grożono gwałtem, a nie jestem jakąś modelką. Byłam zwyczajnie ubrana. Pamiętam, że kiedyś niosłam zakupy, taka obładowana, a jakieś niewyżyte debile mnie tak zwyzywały. Mieszkałam po prostu w kiepskiej okolicy. Po zmroku nie wychodziłam sama z domu. Potem zmieniłam stancję i się skończyło. Robotnicy na ulicy może się i gapią, ale nie przekraczają granic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stała grupka buraków to i gwizdali często robotnicy budowlani tak mają, przy remoncie bloku nie mogłam spokojnie przejść obok nich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewkurzona
Wymaga* Co mam im odpowiadać? Raz pokazałam środkowy palec to poleciał tekst "ostraaa laska fajnie' No żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy facet spojrzy na fajny tylek :) tylko nie kazdy jest na tyle kulturalny by umieć powiedziec komplement na poziomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewkurzona
No na basenie ok. Rozumiem bo strój uwydatnia, ale spodnie lub leginsy.. No wkurza mnie takie zachowanie. A dziś to ten z tym tekstem to i elegancki z neseserem. Nie pracownik budowlany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokator? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wytrzymaj jeszcze 3-4 lata , przyjdzie Islam to skoncza sie twoje problemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie żartuj z tym islamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewkurzona
Nie nie jestem żadnym prowokatorem. Jestem matką i żona. Nie bawią mnie takie prowokacje. Dlaczego mężczyźni są tacy chamscy? Zaczynam się bać i wstydzić obok nich przechodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak z religii nie mozna żartować :D tak samo jak z pierdzącego papieża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie reaguj najlepiej na tych buraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to, ze nie chcemy islamu. No to ubieraj teraz nad ranem trencze, czy jakieś płaszczyki za tyłek , dłuższe kurtki zimą. A latem spódnice a nie spodnie. Nic nie zrobisz. Burak, to burak, obojętnie jak ubrany i na jakim stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nie spódnic nie zakładam jak wychodzę sama. Dobra coś wymyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie brzmi gdzie Ty kobieto mieszkasz? boj a rozumiem atrakcyjna, ale żeby co chwila ktoś zaczepiał, to chyba musisz mieszkać obok patologii jakiejś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewkurzona
Powyżej to ja. Lubię swoje pośladki, ale po tych tekstach to aż mnie palą. A było ich znacznie więcej. Nie chce mi się przytaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewkurzona
Mieszkam w stolicy Podkarpacia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Górolki to mają fajne tyłeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewkurzona
Z góralkami to ja nie mam nic wspólnego. Chyba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świstak trojański
Aby ocenić skalę twojego problemu, musielibyśmy przyjrzeć mu się bardzo dokładnie z bliska :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewkurzona
Tak jeszcze tego brakuje aby tutaj doope pokazywać. Mam dość jej w realnym życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na śniadanie do McDonalds, obiad KFC , kolacja jakas pizza i za pół roku problem z głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ile ja bym dała za chociaż jeden komentarz ? Mam płaską i bezksztaltnaa mezczyzni nawet nie spojrza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci, zwłaszcza w grupie, werbalizują swoje odczucia związane z własną męskością, żeby ją podkreślić i zamanifestować w gronie innych samców. To im podnosi samoocenę. :p Sposób w jaki to robią jest kwestią takiego, czy innego wychowania. Jedyne na co masz wpływ, to wychowanie własnych dzieci (jeśli są płci męskiej) tak, aby traktowali kobiety z szacunkiem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwna jesteś i tyle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×