Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szkolenia bhp

Polecane posty

Gość gość
W temacie bezpieczeństwa nie można oszczędzać. Lepiej swoją firmę lub budynek dobrze zabezpieczyć. Sama to zrobiłam kupując odpowiedni sprzęt przeciwpożarowy od www.gaspozbis.pl Mają sprzęt przeciwpożarowy wysokiej jakości i w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne szkolenia BHP właśnie są u www.e-behapowiec.pl , przypadł nam do gustu ich metoda nauczania na szkoleniach, bardzo nam się podoba, dlatego też polecamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornel834
Najlepszą firmą, z jaką do tej pory współpracowałem, była firma Ekspert i konkretnie Pan Daniel Kaparuk. Cenię go bardzo za profesjonalizm i świetne szkolenia. Jeśli ktoś jest chętny, to zostawi link http://www.danielkaparuk.pl i tam jest kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście poebani z tym reklamowaniem się i tak nikt tego nie czyta debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek40

Szkolenia wstępne i okresowe prowadzi także firma www.wroclawbhp.pl. Mój zakład korzysta z ich usług już od dwóch lat. Posiadają wieloletnie doświadczenie i bardzo dużą wiedzę z zakresu BHP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marektrakinski

W zakresie doradztwa bhp i ppoż skorzystaliśmy z usług firmy www.paradowski-bhp.pl która rzetelnie przeprowadziła niezbędne szkolenie dla pracowników naszej agencji. Wiele osób uważa że BHP to pic na wodę, ale moim zdaniem bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim

Przez szkolenie BHP chyba przeszedł kiedyś każdy- w szkole, na studiach, w pracy. Ja przynajmniej należę do tej grupy osób, która miała je w każdej z powyższych placówek. Nie narzekam- to są ważne rzeczy, nigdy dość. Jak zmieniłam prace miałam powtórkę z rozrywki, szkolenie ISO 45001 od firmy Meritum. Najlepsze ze szkoleń, w których brałam udział! Polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×