Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
miren09

Automatyka przemysłowa

Polecane posty

Gość Klient zadowolony

Ja ostatnio robiłem zakupy w panele-hmi.pl i podobało mi się to, że poza sprzedażą można uzyskać też wsparcie techniczne, dobrali mi panel do potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnetpolk

Staje się to coraz popularniejsze, więc nic dziwnego że firmy inwestują w tego typu rozwiązania. Trzeba iść z duchem czasu i dostosować się do aktualnych standardów. Takie stanowisko zrobotyzowane oszczędzi nam sporo czasu, a nawet i pracowników. Będą oni mogli skupić się na innych zadaniach. Jeżeli szukacie kogoś, kto zajmuje się tego typu rozwiązaniami to polecam odezwać się do Centrum Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaro

Zdecydowanie warto zaglądnąc do http://automatyka-sklep.eu/ Zawsze znajde tam wszystko na co mam zapotrzebowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Ja ze swojej strony mogę polecić firmę,która oferuję usługi  z zakresu budowy maszyn, automatyki przemysłowej i jest to firma z Wrocławia Centrum Projekt. Firma znajduję sie na  Jana Długosza 48 i można się z nimi skontaktować poprzez stronę internetową lub poty tym numerem telefonu 71 3475 357. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Dobre częsci do maszyn mają w Tarnowie w Zakładzie Kazimieruk, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bomba

Artykuły, podzespoł do energoelektroniki znajdziesz w Dacpolu. Mają mega szeroki wybór, a także swój serwis. Idealnie miejsce jeśli chodzi o automatyke 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian3873

Warto sprawdzić rozwiązania firmy linkap.pl w tym zakresie, świetne umiejętności i nowoczesna technologia w zasięgu ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No szkoda że niestety znasz tylko tę firmę bo są inne od automatyki przemysłowej które mają znacznie szerszą ofertę jak np. Linkap.pl. Współpracowałem i jestem pewny, że staną na wysokości zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remigiusz

Mnie się sprawdził zakład Kazimieruk w tej sprawie, nie mam zastrzeżeń a wręcz mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini

Ja w kwestii automatyki przemysłowej zawsze zwracam się do firmy Dacpol, maja bardzo duży wybór i dobre ceny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipo

Dacpol jest moim zdaniem najlepsza opcją, jaka można wybrać . Mają wszystko czego potrzebuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł

Ja polecam sklep z najlepszą automatyką przemysłową i jest to firma SOLID LINK z Wrocławia. Firma zajmuję się dystrybucją podzespołów i urządzeń automatyki przemysłowej wielu producentów zagranicznych i krajowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj

Kazimieruk ma dobre części. Polecam sprawdzić bo naprawdę spoko ceny i wybór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Automatyka jest bardzo często stosowana w naszych domach i nikt się nawet nad tym nie zastanawia. Zwykłe zasilacze do oświetlenia są takim produktem. Warto jednak wspomnieć o ich odpowiednim doborze. Zwłaszcza przy często stosowanych taśmach ledowych. Polecam poczytać https://www.shemeck.pl/artykuly/39_Jak-dobrac-zasilacz-do-tasm-LED-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej pisali, sprawdzić można Kazimiruka, bo oni dobrą ofertę mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×