Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość badromance

bolesne miesiączki

Polecane posty

Gość badromance

Chciałabym was prosić o wasze skuteczne metody na bolesne miesiączki. Moje się nie sprawdzają, chciałabym móc w końcu funkcjonować normalnie, bez jeżdżenia po szpitalach i brania niezliczonej ilości tabletek. Piszcie mi swoje propozycje w komentarzach, z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, że pomagają gorące okłady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypij krwawnik połóż sie , rób gorące okłady na brzuch lub gorącą kąpiel zawsze któryś z tych sposobów ci pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed miesiączka weź polocard coś takiego to pomaga jak sie zacznie miesiączka rozrzedza krew i nie bedziesz miala takich bóli wiem to po sobie takze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 198
polecam zjeść coś słodkiego, u mnie się to sprawdza. jeżeli nie pomoże to polecam skonsultować się z ginekologiem, powinien pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośććććććććććććć
Nurofen femina. 2 tabletki na raz. I położyć się na brzuchu z szeroko rozłożonymi nogami. Zawsze pomaga (y)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup termofor w aptece . Napełniaj gorącą wodą i przykładaj do brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze piję dużo ciepłej herbaty, robię sobie okłady z termoforem i leżę duuuużo leże ;) staram się unikać tabletek bo to nic dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badromance
Wiem, że tabletki to nie najlepszy sposób, ale nie mam naprawdę innego wyjścia. U mnie występuje tak silny ból, że zastrzyki ketonal nawet nie pomagają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie! dziewczyna pisze, że ma tak bolesne miesiączki, że ląduje w szpitalu...a wy jej zalecacie radośnie picie herbatek ziołowych, ciepłe okłady i jedzenie słodyczy??? Najwyraźniej nie macie pojęcia czym są bóle miesiączkowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze do gina na badania hormonalne bo to mogą być poważne zaburzenia hormonalne np. niedobór progesteronu (a to się leczy) lub mięśniaki czy endometrioza też mam z tym problem mnie pomaga gorący termofor plus no spa pod warunkiem że zastosuję tę metodę gdy tylko zacznie ćmić i skurcze za bardzo się nie rozkręcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ciepłu okład pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banan13
jak byłam w twoim to tez miałam takie objawy. ale z czasem przeszło, urodziłam dziecko i już jest wszystko w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdsgjhdsajkhdsghfds
idź do lekarza a nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaaaauuulllllaaaaa
Mysle ze powinnas odstawic ketonal, od strasznie niszczy narzady. Wiem bo bralam. Teraz jest gorzej niz wczesniej. Probuj domowych sposobow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia7777777775
Ja biore nospe max. Ewentualnie gorąca kąpiel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badromance
Odstawilam ketonal, jestem po krwotoku wewnetrznym. Teraz szukam nowych, lepszych a najlepiej domowych sposobów na miesiaczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×