Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Widziałyście przedwczoraj reportaż na wp, o nauczycielce co zakatowała dziecko?

Polecane posty

Gość gość
teraz czytałam , az łzy płyną:( szmate zbić nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiejszy dzień mam s******lony przez to, o jutrze nie chce myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też mdli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie ja jestem już po 40-tce, wtedy byłam dzieckiem i doskonale pamietam tamta historię...widziałam wiele okrutnych w rzeczy w mediach, ale tego wydarzenia nie moge zapomnieć. Też ryczę za każdym razem, kiedy wraca ten temat. Pamiętam jak kilka lat temu przypomniano tę historię, kiedy to bydlę wróciło uczyć do szkoły...tłumaczono ją jeszcze, że przeciez odbyła już karę i moze wrócić do życia/społeczeństwa...mam nadzieję, ze ludzie którzy ją znają nigdy jej na normalne życie nie pozwolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie linka do jej zdjęcia w googlach bo nie wiem która to baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racje ma ten kto napisał że wszyscy mają krew na rękach. Nie tylko to ścierwo ale ojciec takie samo ścierwo. Mamusia biologiczna też niskich lotów kobieta, niedojrzała, nie zareagowała na cichą prośbe dziecka by go zabrać. Przedszkolanki które płakały widząc ciężkie obrażenia chłopca. Dlaczego płakały i tylko tyle napisano a nie poszły z tym do sądu ? Nie łez dziecko potrzebowało koczowania pod sądem żeby zabrał staremu prawa rodzicielskie, a jak ignoruje to transparenty roznosić, alarmować wszędzie gdzie sie da wreszcie koczować pod domem tego ścierwa. Ja to bym nawet posuneła sie do pogróżek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze szanowny tatuś po śmierci dziecka wysłał list do biologicznej matki "pomnij czas ucieka śmierć goni wieczność czeka łączę się z tobą w najgłębszym cierpieniu z powodu odejścia naszego najukochańszego dziecka teraz już najszczęśliwszego z nas wszystkich" Ja p*****le co za bestialska obłuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam cofam to co napisałam. Teraz czytam że przedszkolanka robiła to wszystko ale policja, prokuratura, kurator nie reagowali. W takim razie to oni mają krew na rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym biednym chłopczyku , dowiedziałam sie dopiero wczoraj i od tego momentu nie mogę się pozbierać, mam mdłości ,ból w brzuchu nie mogę podtrzymać łez (tłumacząc w pracy i w domu że mam katar). Nie mogę myśleć o bólu z jakim sie w swoim krótkim życiu spotkał, ta mała kr**** istotka. I to za co za to że zgubił sznurówkę zatłukła go na śmierć, że nie ma kogoś miłego żeby w taki sam sposób ją potraktować. Piękny i dzielny chłopczyk Danielek Litwiniuk który żył w koszmarze. jak matka mogła zostawić go ojcu, mogła go ochronić przed tym wszystkim. Swoich dzieci nigdy bym nie zostawiła. Biedny szukał pomocy i jej nie znalazł . Jak żyje prawie 40 lat żadna do tej pory tragedia nie dotknęła mnie, jak ta historia chłopca. Śpij spokojnie Aniołku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mogę mieć problemy jeśli umieszczę tu profil tej bestii założony przez kogoś obcego na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, problemów nie będziesz mieć, bo to sprawa dot. bezp nawet naszych dzieci. To jets morderczyni, niech każdy wie jak ten stwor wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona poiwnna dostac dozywocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ona pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam ten artykuł i bardzo mną wstrząsnął. Reportażu w tv nie oglądałam. Ta baba to bestia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie panie dowodziły obozami koncentracyjnymi myślicie, ze poszła po rozum do głowy? skądże, nawet skruchy nie czuje takim trzeba się urodzić, każdy normlany człowiek do czegoś takiego nie byłby skłonny co nie znaczy, ze trzeba ja uznac za umysłowo chora i wypuścić nie, kara musi być, i to nie kara śmierci, a dac ją zwyrodnialcom w ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie mam pojęcia. Najgorsze w tym wszystkim jest teraz to, że ona może pracować w każdej szkole (!), ponieważ jej wyrok uległ już zatarciu i w świetle prawa figuruje jako niekarana!!! Chore by przy takim bestialstwie wyroki ulegały zatarciu, pomijając fakt, że na tamte lata powinna dostać stryczek, a w najgorszym wypadku dożywocie! Chore to wszystko, bo ona teraz może uczyć wszędzie, a rodzice będą nieświadomi z kim do czynienia mają ich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasny gwint, ale była ekspertem w MENie, to raczej warszawa tak? czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszka w Warszawie, na fb jest nawet podany przez kogoś adres i telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajde suke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie sobie książke Wiedźma z Buchenwaldu -kapo i strażniczki SS były z tej samej gliny co ta nauczycielka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrzcie ją! ona jeszcze jest poszkodowana, ona nic nie zrobiła, nikomu nie musi sie tłumaczyć a ludzie, dziennikarze szkalują ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak od wczoraj nie czytałam tego, tylko wasze wypowiedzi ale przed chwilą dojrzałam do przeczytania no i ... nie wiem, po prostu nie wiem co bym z nią zrobiła, nawet boję się myśleć mieszkam w warszawie i mam dzieci w wieku jej pasierba i bacznie przyjrze się każdej przyszłej nauczycielce moich dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka - ja też mam synka w wieku Danielka i po przeczytaniu kilku artykułów, do tej pory nie moge się pozbierać. Tulę mojego synka i widzę Danielka, jak cierpiał, jakie musiał mieć obrażenia, skoro sanitariusz stracił przytomność jak go zobaczył. Tulę synka, całuję i od 3 dni mam łzy w oczach, że Danielek tego nie zaznał, nie zaznał takiego ciepła. Boże ile to dziecko musiało cierpieć! I nawet tego bólu nie koi fakt, że to było 30 lat temu... Nie potrafię pojąć ogromu cierpienia tego dzieciątka, które dla tej suki nawet nauczyło się wierszyka, ale pomyliło zwrotkę, za co dostało tęgie lanie! Nic mną nigdy tak nie wstrząsnęło jak tragedia Danielka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze ze co chwila jest taka sprawa. 4 latek zakatowany przez matke i ojczyma na wyspach tez mial na imie Daniel, ci przynajmniej dostali dozywocie. A Szymus z Bedzina? te bestie dostaly tylko po 5 i 10 lat, za pare lat wyjda i moze zrobia sobie nastepne dziecko. zakatowane dzieci w rodzinie zastepczej w Pucku, 5-latka zabita kamieniem w parku przez ojca, Madzia z Sosnowca itd. Takie rzeczy dzieja sie co chwile, nie tylko w Polsce. Jak o tym mysle to dochodze do wniosku ze jakis promil ludzi ma defekt mozgu i po prostu jest bestiami, ktore nalezaloby odstrzelic bez wahania, tak jak odstrzela sie zwierzeta chore na wscieklizne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam hitorii Szymka z Będzina ale jeśli oprawcy też dostali takie niskie wyroki to też należy sie przyjrzeć czy aby sądy, organy mające wpływ na losy dzieci też aby są w pełni normalne, bo z tego co widzę to też nie i ja uważam że to tu trzeba wzniecać społeczny alarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szymek z Będzina ....... i mamusia tylko 10 lat pudła za zabójstwo dziecka??!!! qrwa! co za chory kraj! jakby zabiła np. posła dostałaby dożywocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukaj w googlach - renata krzymuska nauczycielem roku - renata krzymuska zamówienia publiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj, czyli 26 września 2015 r ma 61 urodziny - można jej osobiście życzenia złożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×