Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Widziałyście przedwczoraj reportaż na wp, o nauczycielce co zakatowała dziecko?

Polecane posty

Gość gość
jeżeli jest SPACJA w adresie, to skopiuj wklej w przeglądarkę, usuń spację - www.facebook.com/events/681370598555066/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monika
ist do tatusia Tatusiu, tatusiu tak Cie nazywalem Mimo, ze codziennie baty od Ciebie dostawalem. Dlaczego mnie tak torturowales Czy przez to ze mnie nie kochales? Przez trzy lata z Renatka mnie codziennie biliscie I jako czlowieka upokarzaliscie. Bylem bardzo malutki i nic nie rozumialem Za co te baty codziennie dostawalem. Czesto plakalem w nocy po cichutku Z bólu, z zalu oraz ze smutku. Ja tylko pragnelem Twojej milosci I prawdziwej ojcowskiej opiekunczosci. W nocy na plecach nigdy nie spalem Bo strupy I rany krwawiace tam mialem A kiedy poszedles tego dnia do dentysty Moje rany juz krwia trysly, Ubranko moje bylo cale zakrwawione, A rece Renatki byly cale czerwone, Nie przyszedles mnie tatusiu uratowac Dales mnie Reni przez 3 godziny katowac Jeszcze jak zegnalem sie z psem to w twarz dostalem Od zlej macochy ktorej nie kochalem! Umieralem dlugo w bolu I cierpieniach A ty nie pomogles mi w ich ukojeniach Nawet umierac w milczeniu musialem Bo za kazde jekniecie znowu razy dostawalem Smierc byla tatusiu dla mnie wybawieniem Od bolu i sadystow moim uwolnieniem Czy po smierci chociaz raz zaplakales nad moim istnieniem????? Chcialbym napisac ze zobaczymy sie w niebie, Ale niebo tatusiu to nie jest miejsce dla Ciebie……

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boszeeee :( ktoś kto uożył ten wierszyk ma talent, bo oddaje wszystko to, o czym czytałam o Danielku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:53 po c***a takie wierszyki. Jak ja nie cierpie czegoś takiego. Co za infantylizm. Poezja ani piosenki to nie jest od opisywania takich rzeczy. Tu można tylko zamilknąć tak jak po czytaniu ludzkich tragedii z II wojny światowej. Nie katujcie ludzi takimi wypocinami. Wystarczy opis tej tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co rozdrapywać rany,to było ponad 30 lat temu. Jak ktoś to czyta to ma zrypany cały dzień i noc nieprzespaną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra tą "Ewunie" po latach odnaleziono. A co z szanownym "tatusiem" ? Powinny dziennikarskie hieny pukać do drzwi "tatunia i zadawać niewygodne pytania. Powinno się sprayem po ścianach koło drzwi pisać "tu mieszka ludzkie ścierwo". Podobno skurwiel ma firme, jest kimś. Czemu o nim artykułów szmatławce nie piszą jak o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pamiętam tę zbrodnie byłam wtedy mała.Teraz jestem dorosłą kobietą i jak czytałam o całym bestialstwie zgotowanym temu ślicznemu chlopczykowi to do chwili obecnej nie mogę dojść do siebie.Ciągle zadaję sobie pytanie gdzie była mama Danielka i dlaczego nie reagowała i go nie zabrała.Pan Kijowski uprzykszył życie Krzymuskiej a napiętnowany powinien być pseudo tatuś chłopczyka którego zabrał matce aby nie płacić alimentów teraz prowadzi firmę komputerową na Okęciu.Powinni obydwoje do końca swoich dni mieć uprzykszane życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka oficjalnie nie mogła nic zrobić, musiałoby to być porwanie na miare ostatniej podobnej akcji w Polsce całkiem niedawno temu. Tylko pytanie czy jej na tyle zależało by dokonać takiego przestępstwa jak porwanie to już inna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie porwanie , mama Danielka powinna bardziej zainteresować się losem oddanego synka.Była żoną Litwiniuka i dobrze wiedziała na co go stać,, tak w ogóle nie powinna go oddawać, ja wiem chciała dla niego jak najlepiej ale już sygnały z przedszkola powinny dać jej do myślenia.Jeśli chodzi o te dwie bestie to jestem zdziwiona że po odbyciu kary tak świetnie ponownie zasymilowały się w społeczeństwie .Czyżby na Żoliborzu na Mickiewicza 20 zapomniano o zbrodni na małym ślicznym chłopczyku.Jest to bardzo tragiczne bo on umierał wśród tylu dorosłych ludzi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Boze! Ciarki mi przeszly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co najbardziej mnie przeraza! Znieczulica! Nawet gdy udostepnilam artykul na fb kazdy lajkuje jakies idiotki z krzywym ryjem i krzywa mina albo jakies paznokcie, a w to nawet nie zajrza... Co jest pasjonujacego gdy jakas idiotka na setnym zdjeciu lepy wystawia? Co sie dzieje z ta morderczynia, bardzo chetnie zainteresowalabym sie tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta bestia jest na fb, ktoś załozył jej konto Renata K. nauczycielem roku, wpisz w go/o/g/l/e to ci wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Boze! Ta baba wyglada jak psychopatka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierze w karme...wierze, ze ta kreatura spotka na swej drodze bande agresywnych i bezlitosnych bestii, ktore potraktuja ja tak, jak ona traktowala tego bezbronnego chlopczyka... Na to tylko sama sobie zasluzyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogłam tego doczytać do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to takie male dziecko!!! Nawet krzyczec o pomoc nie potrafil!!! Jak tak mozna! Przeciez powinni to babsko zaszykanowac! A ona jeszcze dzieci uczy! Co na to rodzice tych dzieci!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie był bóg? Kiedy ten mały chłopczyk tak cierpiał. Straszne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta sz/m/a/t/a jeszcze niedawno była ekspertem w MEN!! Oraz uczyła fizyki w szkole średniej! Ojciec Danielka ma prężną firmę komputerową czy informatyczną, w każdym razie oni normalnie funkcjonują jakgdyby nigdy nic, to jest przerażające, że po nich to spłonęło jakby muchę zabili a nie małe dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że te bestie sobie żyją w spokoju i się ponownie asymilowały w społeczeństwie to nasza wina, my ich ponownie przyjeliśmy.Tatuś nie zaplakał po utracie tak ślicznego synka ale założył drugą rodzinę ( jaka kobieta go zechciała) Tylko ten biznesmen jakoś nie zrobił sobie fotki chyba się czegoś boi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renia Krzymuska Mickiewicza 20 mieszkania 13 Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta świetoszka i zwyrodnialec mieszka na Mickiewicza 20 ale mieszkania 18 nie 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś wie co ona teraz robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nic teraz nie robi,gdy ukazal sie ten artykul Szczygła,to nie odbierała telefonu dlugi czas,teraz juz odbiera ,jej numer kom byl dostepny w necie bo oglaszala korepetycje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie było jej dziecko tylko cudzy dla niej balast który utrudniał przyjęcie związku sakramentalnego z konkubentem czy niekonkubentem, poza tym sama była bita przez matke podczas gyd jej ojciec wychodził bo nie mógł na to patrzeć, wiec miała zryty beret, widać wychowano ją w przekonaniu że bicie to norma wychowawcza. Ale on ? Ta bestia żeby swoje dziecko krew z krwi taki los mu gotować i żeby było mu całkiem obojętne, niczym sie nie przejmować, nad niczym nie zastanawiać ? Kto ? Kto taki został jeszcze potem mężem i ojcem ? Pokażcie tę kreaturę ? Co to za firma ? Gdzie ma siedzibe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ją winien ktoś dorwać i lać tak długo pasem aż by zdychała w bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avenger

Zna ktoś teraz jej losy? jaki jest jej numer telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×