Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

his infernal majesty

koniec, skończy się dodawanie zdjęć na kafe

Polecane posty

Gość gość
No nokia n8 to bardzo dobry pomysł. Jeden z najbardziej udanych telefonów w historii, tylko natychmiast zmienić system operacyjny z symbiana Anna na symbiana belle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu wybierasz najtańszą aukcje a potem sie pytasz czemu taka tania, boże dziewczyno... Co ty tylko na cene patrzysz? bo ważne że o 50zł tańsze ale juz nie patrzysz na to ze mogą ci g****o wcisnąć, dałem ci inną aukcje za 340zł, a są takie tanie bo to jest już starszy model z końca 2010roku, wtedy była premiera tego modelu. A po za tym ma system Symbian, który już w zasadzie dzisiaj wyszedł z mody bo wyparł go Android i iOS (w iphone) ale to jest bardzo dobry system, bardzo stabilny nie wieszający się, szybki i nie łapiący wirusów jak te g*******e Androidy. No tylko ze tak jak mówie wyszedł już z powszechnego użycia, jest mniej popularny dlatego cena spada, ale to jest naprawdę jeden z najlepszych telefonów w Historii, ma wszystko, WiFi, GPS, aparat 13mpx, 16GB wbudowanej pamięci, po prostu kombajn multimedialny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy przez serwis czy w komisie, trwa to kilka godzin choć jest niesamowicie proste. Nie znasz się to niech ci zrobią. Jest taka tania bo to stary telefon, ale naprawdę bardzo dobry. Ty chcesz też do zdjęć, a mało który nawet z najnowszych robi tak dobrze jak n8. Sam mam już drugą, do pracy, tak mam sony z3. N8 genialnie noki się udał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
him TAKI TANI BO SPROWADZANY Z ZAGRANICY . Poszukaj aukcji gdzie dostawa jest z Polski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam nokie n8 i cały czas na symbianie Ana i jakoś nie narzekam, więc po co zmieniać na belle, tego wlasnie nie nawidze że co chwile robicie te aktualizacje, inny telefon mam na androidzie 2 i coś i śmiga i nie musze go co chwile aktutalizować bo i po co, ale są tacy napaleńcy co telefon co miesiąc aktualizują, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HiM na tych aukcjach za 330-350zł telefon jest wysyłany zza granicy i będzie wysyłka szła nawet 30dni do Ciebie. Jeśli chcesz szybką wysyłkę z Polskie, gdzie telefon masz za 1-2dni u siebie to niestety ale trzeba wydać więcej około 500zł Kwestia tylko tego czy chcesz DROŻEJ ale szybciej czy TANIEJ ale dłuzej czekasz na telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie co chwilę, w n8 zmienia się raz i tyle. Zobaczysz jaka jest różnica między symbianem Anna a Belle. Nokia sama zalecała zmianę. Różnica jest olbrzymia. Zdziwić się można jak się telefon zmieni na jeszcze lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie 500? Nie wiem, nie szukałem na allegro. Miesiąc temu drugą kupiłem w komisie za 350. Nieużywaną :) No ciężko już je znaleźć ale da się. To poszukiwane telefony przez jakość do ceny i jak są udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
him walę pod twój tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogła by dać nową focie jakąś mniam, uwielbiam twoje ciałko him ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wrzuć Królowo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie uda zgrabne ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmm Himuś :) jakie nóżki śliczne :) daj inną focie gdzie widać bardziej twoje nóżki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nózki ma koncertowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×