Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bezzębna 20stka

ubytki w zębach moim kompleksem

Polecane posty

witam mam 20 lat i jestem dziewczyną Od paru lat borykam się z moimi zębami lecz nic z nimi nie robię bo wstydzę się pójść do dentysty a co gorsze nie mam na to pieniędzy. Mam strasznie zepsute zęby u góry, mam tylko 6 zębów (1,2,3 Z obu dwóch stron) reszta to masakra, same korzenie bez zęba.. Czuje straszny dyskomfort, nie mogę się uśmiechać śmiać szczerze przez co jestem nieśmiała i bardzo zamknięta w sobie.. Chciałabym to zmienić lecz boje się iść do dentysty. Słyszałam ze z NFZ można leczyć za darmo i wstawią mi protezę aczkolwiek nie wiem. Strasznie się boję !! POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można tak zaniedbać swoje uzębienie w tak młodym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie myć zębów się nie wstydziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj ja też się bałam dopóki nie otrzeźwił mnie potworny ból. I zaczęłam coś z tym robić. Myślę że nie jest za późno. Ale czemu ty się tak zaniedbałaś. Stało się coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem czego sie boisz. Wizyta u dentysty nie boli. Zacznij odkladac kase i idz prywatnie. O NFZ zapomnij, za darmo nic porzadnego nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra, taki kibel z geby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jak zaczęło po raz kolejny ostro napierdalać to w końcu ruszyłam tą moją tłustą dupę i zaczęłam coś z tym robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłem związany z dziewczyną której usunięto wszystkie zęby , bo podobny kibel miała. Fuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się stało z Twoimi zębami? Dlaczego masz tyle ubytków? Do dentysty nie ma co się wstydzić iśc- w końcu od tego oni są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz dobijać cię nie chcę, ale zapomnij o wstydzie i idź do dentysty. Lepiej pokazać jemu zepsute zęby, niż czekać aż się popsują bardziej, co zrobisz jak cię zaczną boleć? albo co gorsza wypadną. Zęby są naszą wizytówką i naprawdę warto poświęcić trochę czasu na to, żeby o nie zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×