Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gabbur

Pani z Warszawy lub okolic

Polecane posty

Gość gabbur

Witam. W zwiazku ze moje drogi z jedna z Pan sie rozeszly (mielismy jasny niezobowiazaujacy uklad) to jezeli na forum znajduje sie jakas zaniedbana przez druga polowe kulturalna mezatka lub rozwodka z poczuciem humoru, zainteresowana normalna rozmowa i ewentualnie niezobowiazujacymi, dyskretnymi spotkaniami, prosze o kontakt. Szukam znajomosci polegajacej na wzajemnym szacunku, towarzystwie, spontanicznosci. Bez zadawania zbednych pytan. Bedzie nas dwoje i mysle ze mozna nadrobic jakieś zaległości czy też poprobowac czegoś nowego. Pozdrawiam. Mail: gabbur84@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja cnotka, może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co oferujesz w zamian? Liczysz na to, że pobzykasz za darmo, weźmiesz prysznic i spulisz do swojej starej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabbur
Co oferuje w zamian? Szukam poprostu kobiety z ktora mozna pogadac na luzie, spotkać się a sex? Chętnie ale niekoniecznie. Gdybym tak chciał to bym sobie poszedl do agentury. Zrobil swoje i wszystko. Bylem w fajnym niezobowiazujacym ukladzie ale dobiegl końca. I chętnie bym to powtórzył. Więc nie widzę problemu. Nic na siłę. Pytam bo być może jest kobieta o podobnym podejściu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy 84 w mailu oznacza rok urodzenia? Pytam bo Twój wiek jest istotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mam 84 lata ale ciagle mi staje jeżeli bedziesz zainteresowana seksem. Jeśli libisz dominowac służę też swoim anusem do zajechania dildem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabbur
to wyżej to ja tylko nicku nie dopisałem. oczywiście tak jak wspomniałem wcześniej wszytko kulturalnie..spontanicznie i na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×