Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

bol plecow w ciazy jaki materac do spania jest najlepszy

Polecane posty

Gość gość

Chce kupic materac do 1500 zl, jakiego najlepiej szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tez chroniczny bol szyi, po wypadku ktory mialam kilka lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj wsrod materacow kieszeniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nennekke
Niestety ciąża bardzo obciąża kręgosłup i takie są tego efekty. Dobry materac na pewno mógłby Ci chociaż trochę ulżyć. Sprawdź może ofertę firmy http://sembella.pl/ , ich hasłem przewodnim jest zdrowy sen. Jeśli nie wiesz jaki dokładnie materac byłby dla Ciebie dobry, warto skonsultować się z wykwalifokowanym sprzedawcą, na pewno coś Ci doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka1972
my mamy materac Sembella i nie zamieniłabym się na żaden inny. w ciąży i teraz po porodzie śpię wygodnie i nie budzę się z bólami pleców. szkoda tylko, że dopiero teraz znalazłam że oni mają też sprzedaż wysyłkową na http://sklep.sembella.pl/ i dają super ceny. ale jeszcze mam zamiar kupić tam sobie poduszke memory bo też słyszałam, że dużo daje dobrego dla zmeczonego kręgosłupa, a przy dziecku malutkim to wiecie jak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie poduszkę takie wielkie S dla kobiet w ciąży. I nic cię nie będzie boleć. Koszt ok. 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybór materaca jest zawsze trudny i nie można sobie ot, tak powiedzieć - kup ten konkretny, bo jest cudowny. Można się oczywiście kierować opiniami, aby zawęzić obszar poszukiwań. Najlepiej by było pofatygować się do sklepu takiej firmy, która specjalizuje się w materacach, a nie traktuje materac jako dodatek do swojej oferty. Często w takich miejscach pracują pasjonaci tematu i znajdzie się tam naprawdę konkret informację, a nie jakieś informacje o składzie i że to jest to samo co tamto, tylko tańsze. Osobiście z Warszawy zapraszam do nas - www.doria24.pl - tutaj jest tylko towar, a ciekawe teksty znajdziecie Państwo na www.facebook.com/doriasc. U nas mamy tyle czasu dla Klienta ile potrzebuje i kierujemy się dobrem, a nie marżą i ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra w czasie ciąży zmienila materac na taki z pianką termoelastyczną. Wybrała Exclusive Senactive. To znaczy tak jej doradzili w sklepie www.przyjemnysen.pl tak zachwalała to rozwiązanie, że ja tez się skusiłam na zakupy w tym sklepie. Tylko że dla siebie wybrałam Viscogreen Lux z Materasso - ważę - niestety ;-) - więcej niż siostra i potrzebowałam trochę twardszego materaca. W moim przypadku polecony materac tez sprawdził się idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak idzie o sypialnię, to ważnym jej elementem jest odpowiedni materac do łóżka. Ja robiłem długi research w internecie i zasięgałem języka wśród znajomych zanim wybrałem odpowiedni materac. Trafiłem na ViscoTherapy, materac z pianki termoelastycznej oddychającej ze zmienną twardośćią, któy dobrano indywidualnie do moich potrzeb i preferencji. Dawniej spaliśmy z żoną na zwykłym materacu, kupionym w jakiejś "sieciówce", ale dopiero teraz poznaliśmy komfort udanego nocnego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo wygodny materac od http://bjas-design.pl/ , u mnie sprawdził się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spręzynowe materace świetnie dopasowuja sie do kształtu kregosłupa, mam od niedawna model marki sembella i jestbardzo wygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż to za sponsorowany temat?ja w ciazy pod koniec drugiego trymestru przeniosłam soe na podłogę żaden materac ani moj codzienny siedmiostrefowy ani nowy sprężynowy nie dal takiej ulgi jak podloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinafaktoria
Kieszeniowo-piankowy materac moim zdaniem byłby najlepszy bo trzeba zadbać o dobre podparcie kręgosłupa. Materac musi być dostosowany do spania na plecach, nie uciskać dlatego myślę, że połączenie sprężyn w kieszeniach (podłoże twarde) i bardziej miękkiego materiału, czyli pianki będzie optymalne dla kobiety w ciąży. Mi polecano materac Bedding, model chyba "ENERGIKA" -to było właśnie takie połączenie pianki ze sprężynami. Spałam na takim u mojej koleżanki komfort snu i wygoda jest nie do opisania. Polecam z doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinafaktoria
Kieszeniowo-piankowy materac moim zdaniem byłby najlepszy bo trzeba zadbać o dobre podparcie kręgosłupa. Materac musi być dostosowany do spania na plecach, nie uciskać dlatego myślę, że połączenie sprężyn w kieszeniach (podłoże twarde) i bardziej miękkiego materiału, czyli pianki będzie optymalne dla kobiety w ciąży. Mi polecano materac Bedding, model chyba "ENERGIKA" -to było właśnie takie połączenie pianki ze sprężynami. Spałam na takim u mojej koleżanki komfort snu i wygoda jest nie do opisania. Polecam z doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedająca się nabrać
Przestańcie już kłamać i robić te cholerne reklamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej rogal do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na bóle pleców dobrym rozwiązaniem będzie materac o właściwościach rehabilitacyjnych, który pomaga niwelować bóle pleców i kręgosłupa. Zapraszamy na naszą stronę www.plantpur.pl gdzie znajdzie Pani wybór materacy ekologicznych z pianki termoelastycznej, które pod wpływem ciepła ciała użytkowania dopasowują się do jego kształtu idealnie podpierając ciało i zapewniając komfortowy i przyjemny sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My do sypialni zamówiliśmy sobie materac Domino z Fiki Miki, powiem ci że mnie się na nim spi rewelacyjnie, jest idealny dla chorego kręgosłupa, sama jestem w 3 trymestrze ciązy, też niedomagam a na nim jest ok http://materacyk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciówka
Kiedy byłam w ciąży z bliźniętami potrzebowałam solidnego podparcia pleców. Zainteresowałam się materacem zrobionym z trzech rodzajów pianek, przy czym jedna z nich była twarda, druga reagowała na temperaturę ciała, a trzecia zapewniała dobrą wentylację. Mogę wreszcie spać na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiówka 2
Dla zainteresowanych: Marka bedding, model Suite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ciążę najlepsza jest poduszka rogal do spania np. Supermami. Rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaK92
Ja w ciąży miałam straszny problem z bólami pleców i wreszcie zdecydowałam się wymienić materac na twardszy tak, jak polecił mi mój lekarz, który twierdził, że w czasie ciąży koniecznie trzeba zadbać o dobre podparcie kręgosłupa w czasie snu i nauczyć się spać na plecach. Dla mnie to było niewykonalne bo zawsze spałam na boku albo nawet na brzuchu więc poszukałam w internecie materaca twardego ale też wygodnego i znalazłam model Pasodoble firmy Hilding. Możecie wierzyć lub nie, ale nauczyłam się spać na plecach i było mi zdecydowanie wygodniej, zresztą na tym materacu w każdej pozycji jest wygodnie. Ma sprężynę kieszeniową, kokos i wysokoelastyczną piankę więc jest twardy ale elastyczny. Myślę, że dla kobiety w ciąży to idealne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaK92
Ja w ciąży miałam straszny problem z bólami pleców i wreszcie zdecydowałam się wymienić materac na twardszy tak, jak polecił mi mój lekarz, który twierdził, że w czasie ciąży koniecznie trzeba zadbać o dobre podparcie kręgosłupa w czasie snu i nauczyć się spać na plecach. Dla mnie to było niewykonalne bo zawsze spałam na boku albo nawet na brzuchu więc poszukałam w internecie materaca twardego ale też wygodnego i znalazłam model Pasodoble firmy Hilding. Możecie wierzyć lub nie, ale nauczyłam się spać na plecach i było mi zdecydowanie wygodniej, zresztą na tym materacu w każdej pozycji jest wygodnie. Ma sprężynę kieszeniową, kokos i wysokoelastyczną piankę więc jest twardy ale elastyczny. Myślę, że dla kobiety w ciąży to idealne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiałam się nauczyć w ciąży spania na plecach, a to było na początku straszliwie trudne, rozmawiałam z moim lekarzem o odpowiednim materacu, tak żeby było mi wygodnie spać na plecach i żeby nie obciążać kręgosłupa bo dotychczas byłam przyzwyczajona do materacy sprężynowych, a usłyszałam, że najlepsza będzie jednak pianka. Razem wybraliśmy materac, w sumie dosyć nowa sprawa na rynku, zdziwiło mnie, że prawie o Curem nie słyszałam kiedy buszowałam w internecie żeby coś znaleźć. Zamówiłam model Curem.log (3 rodzaje pianek, wysoki, antyalergiczny, kształt dopasowany do ciała). Śpię już 3 dzień na nim i widzę ogromną różnicę, to zupełnie inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ten materac Curem nada się też do spania razem z dzieckiem. Wiem, że dziecko powinno mieć swoje łóżeczko ale często tak jest w pierwszych tygodniach, że matka śpi z dzieckiem więc czy taki wkład materaca może mu zaszkodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie była masakra z bólami pleców i nie wiedziałam co zrobić z brzuchem (ciąża bliźniacza) myślałam że spać nie będę. Ale zamówiłam sobie tą poduszkę rogala - https://materacyk.pl/produkt/poduszka-fikuszka/ ona na prawdę ułatwia spanie, jest wygodniej, bardziej komfortowo, podpiera brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki, żeby jak najwygodniej spało się na plecach. Byłam przyzwyczajona do spania na brzuchu, rzecz jasna musiałam z tego zrezygnować, więc szukaliśmy materaca, który może się dopasować dociała tak, żeby było wygodnie w każdej pozycji. Wyczytałam, że takie właściwości mają pianki termoelastyczne i najlepsza jest pianka "serene", którą stosują w materacach Curem. Powstała specjalna seria modeli materaców, np Curem.log, Curem.zip. Wybraliśmy z mężem piankowy, curem.log i esteśmy zachwyceni, jestem już dawno po porodzie i dalej śpię na plecach bo jest mi wygodnie i wiem, że to zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, a czy bobas może spać na takim materacu z rodzicami?, nie będze zbyt twardy. Myślę o tym materacu, ale też pod kątem tego, że jak się dzidzia już urodzi chciałabym z nią na początku spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że nie ma problemu, ten materac jest tak zbalansowany pod względem twardości, że każdemu będzie wygodnie i podparcie nie powinno być zbyt twarde. Ale dla pewności możesz o nim sobie przed zakupem poczytać. www.curem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×