Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NINA555

Umywalka wolnostojąca

Polecane posty

Gość gość
Obydwie są piękne i stylowe:) Musisz chyba zrobić losowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie umywalki wolnostojące jak proponuje Lux-aqua są wyjątkowo piękne, ale na pewno nie do malutkich łazieneczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lILIAo
Jak jest to mała łazienka gościnna to taka umywalka może wyglądać świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUlianna99
Widziałam ostatnio u znajomych taką umywalkę Lux-aqua i jest niesamowita! Prawdziwa królowa w łazience hehe :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirkaLove
Super jest, duża, wygodna i minimalistyczna. Mój styl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogolinoo
Piękna, lubię taką prostotę plus śnieżna biel, do wszystkiego pasuje, zawsze wygląda elegancko, jak biała koszula:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam wlasnie takiej stojacej umywalki te sa super. Mam duza lazienke, musze jakos fajnie wypelnic przestrzen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wybrała pierwszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freyyyya
Ciekawa jestem jaka wanna może pasować do takiej umywalki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! Wolnostojąca umywalka jest eleganckim i nowoczesnym rozwiązaniem. Nie jest to najtańszy zakup, ale efekt WOW na pewno osiągniemy. Najlepiej jeśli umywalka jest z tej samej serii co pozostałe produkty. Co da się zrobić! Z kompozytów solid surface możemy zamówić zarówno umywalkę wolnostojącą, jak i wannę czy brodzik które stylistycznie stworzą całość. Co więcej zyskamy niepowtarzalne wyposażenie służące nam przez lata! Trzeba skorzystać z usług firmy która wykonuje wyposażenie łazienek na wymiar. Luxum realizuje umywalki, wanny i brodziki z kompozytów. Polecam ich stronę www.luxum.pl - mnóstwo inspiracji w galerii, między innymi umywalki wolnostojące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka

Dla mnie prawdziwym odkryciem tego roku jeśli chodzi o wykończenie wnętrz jest krion (prawdziwy na hiszpańskim patencie sprzedają na  krionpolska.pl). Materiał zupełnie inny niż to co wcześniej widziałem jeśli chodzi o płytki – wytrzymały lekki ekologiczny antybakteryjny i bardzo ale to bardzo elegancki (biel śnieżnobiała przejrzysta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×