Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety w ciąży mnie przerażają.

Polecane posty

Gość gość

Mam 25 lat, nie mam dzieci i nie zamierzam ich mieć. Nie wiem czy tylko ja tak mam ale ciało kobiety w ciąży działa na mnie odrażająco. Jest straszne, wygląda karykaturalnie budzi odrazę. Gdy nieraz pokazują w necie te celebrytki w ciąży w tych sesjach nagich albo w bieliźnie to jest to dla mnie nie do wytrzymania. To wygląda strasznie! Ten zniekształcony brzuch, naciągnięte piersi, niczym wymiona u krowy to jest naprawdę przerażające..nie wiem czemu tak mam nie wiem czemu widok ciała kobiety w ciąży jest dla mnie taki straszny. Nie hejtuję kobiet w ciąży nie podważam ich decyzji i rozumiem że ktoś chce mieć dzieci i są one bardzo ważne w życiu nie widzę w tym nic złego niech każdy żyje jak chce ale naprawdę nie rozumiem co jest ze mną nie tak że przeraża mnie ten widok ciała jak wygląda w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie jestem na końcówce ciąży i zgadzam się z tobą... To moja druga ciąża i wiedziałam co mnie czeka... Moje ciało mnie przeraża, obrzydza... Nie za bardzo mam co zrobić bo już nie mieszczę się dosłownie w nic a szkoda mi kupic jakiś namiot na 2 tyg. noszenia... Dlatego siedzę w dresie w domu. :o skóra swędzi, doopa ogromna, odchudzać się nie mogę przecież (przytyłam 10 kg a czuje się jak słonica). Mam mega cellulit, opuchnięte kostki, moje nogi wygladają jak dwa bezkształtne słupy. Płakać mi się chce jak patrze w lustro. Wiem ile to pracy wrócić do dobrego wyglądu, będę musiała duuużo ćwiczyć, przejść na dietę itp, ale mimo wszystko nie moge się już doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam poprzedniczki. Urodzilam 2 dzieci. Po pierwszej ciazy mialam wtedy 20 lat bardzo szybko doszlam do siebie i moje cialo wygladalo ladnie gdzie w ciazy bylam okropna obrzydliwa wstretna. Teraz majac lat 30 urodzilam 2 dziecko i tak jak w ciazy sie czulam nie zrozumie nikt. Normalnie ryczalam jak widzialam te wstretne cycki i ogromny brzuch a pipa to byla jakas namoczona gabka. Urodzilam schudlam ale juz nie jest to co kiedys. Karmie corke ma 8 mies. Moje piersi sa straszne. Chcialam dzieci wiedzialam co mnie czeka kocham je ale juz nie kocham siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie osobiście podobają się kobiety w ciąży!! Okrągły brzuszek jak dla mnie jest bardzo seksi. Kilka lat temu pomogłem koleżance przynieść zakupy z Hipermarketu. W podziękowaniu zrobiła kawę i ucieliśmy sobie dłuższą rozmowę. Nie wiem jak się to stało ale wylądowaliśmy w łóżku. Było cudownie nie wiem czemu ale sex z nią sprawiał mi więcej przyjemnością niż kobietą która nie była w ciąży. Owa koleżanka była w 6 miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że cieszycie się ze swoich dzieci :) gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:06 a potem się obudziłeś i poluzowali ci kaftan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pana, który pisał o seksie z ciężarną. Jest to chyba jakiś rodzaj fetyszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym dziwnego??!! Sama jestem kobietą i będąc w ciąży też miałam dość często ochotę na sex. Czy kobieta w ciąży jest gorsza??!! Nie wiem jak tam było między nimi, ale mam wrażenie że owa kobieta była sama. A kobieta z brzuszkiem w ciąży też potrzebuje ciepła czułości i kontaktu fizycznego z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko: Ciebie przerażają i odpychają kobiety w ciąży, a kogoś innego mogą odpychać takie kobiety jak Ty. Ludziom różne rzeczy się nie podobają i tak nie podobać się może: grubość, chudość, długie włosy, krótkie włosy, blondynki, brunetki, rude, kobiety w szpilkach, kobiety w trampkach. Są różne gusta, różne preferencje. U Ciebie problem jest w tym, że ciąża budzi u Ciebie przesadną odrazę. Temat ciąży Ciebie nie dotyczy, bo dzieci nie chcesz mieć. To po diabła tak się czepiasz i interesujesz tymi ciężarnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×