Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie polecacie tabletki na odchudzanie?

Polecane posty

Gość gość

Witam Was mamusie.Jakis procent z nas po ciazy nie potrafi zrzucic zbednych kg.7 lat temu stosowalam meridie ( przy wzroscie 166 waga 88 kg) schudlam 24 kg.Tabletki przepisala mi dietetyk,lekka diete i szybki spacer.W ciagu roku zrzucilam te kg.Wage trzymalam dotychczas :( Jestem 11 miesiecy po porodzie moja waga wskazuje teraz 79 kg :( Chcialaby sie Was poradzic czy sa jakies tabletki ktore pomoga mi cos spalic tluszcz?Czy lepiej sie wybrac do dietetyka znow by cos przepisala.Wiem ze meride wycofali.Jesli macie pisac ze mam mniej jesc i sie ruszac to kochane wiem :) Pozdrawiam.Temat dla kobiet ktore stosuja tabletki odchudzajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadnych-serio, a trochę tego przerobiła, dieta i ćwiczenia, nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy schudłas dzięki lekkiej diecie i szybkim spacerom a nie dzięki tabletkom! Powtorz tamten wyczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiekolwiek, byle małe i dużo. Otwierasz opakowanie, rozrzucasz je po boisku i zbierasz, biegusiem. I tak ze 3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraT
Żadne tabletki nie pomogą. Trzeba racjonalnie jeść po 5 posiłków małych i się ruszać. Raz na jakiś czas wyskoczyć do spa np tu http://www.gleboczek.pl/ i się zrelaksować. Często nie świadomie zajadamy stresy. Żyjemy w biegu a to nam nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cwiczenia i dieta nie tabletki/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes gruba bo jestes leniwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cidrex sa dobre ,bo hamuja apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
adipex do kupienia w necie. działa jak meridia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
specjalista, to specjalista - z takiego założenia wyszłam przy moich ówczesnych nadprogramowych 12 kilogramach. Udałam sie do miejsca bez którego by mi sie nie udało zrzucić wagi - poradnia centrum odchudzania i odżywiania. Cała masa informacji o tym jak tworzyć swoje własne menu, jak zdrowo jeść i żyć, ćwiczenia. Wyszło dobrze, bo w 3 miesiące nie ma śladu po nadwadze, a ja zmieniłam styl życia na znacznie zdrowszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NABÓR DO GRUPY TERAPEUTYCZNEJ Trwa nabór do grupy terapeutycznej dla osób z zaburzeniami odżywiania. W ramach grupy możliwe jest otrzymanie wsparcia terapeutycznego, podzielenie się z innymi swoimi trudnościami i wątpliwościami a także uzyskanie odpowiedzi na nurtujące pytania. Spotkania odbywać się będą we wtorki: 1, 8 oraz 15 grudnia 2015 roku o godzinie 17.00 w Pure Clinic przy ulicy Droga Męczenników Majdanka 181 w Lublinie. Czas trwania spotkania będzie wynosił 1,5 godziny. Udział w spotkaniach grupy jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem w grupie prosimy o kontakt pod numerem telefonu (81) 477-57-96. Czy ta grupa jest dla mnie? Jeżeli: • dbałość o szczupły wygląd jest dla Ciebie bardzo ważna • często kontrolujesz swoją wagę oraz kaloryczność posiłków • uważasz, że jesteś osobą otyłą pomimo znacznego spadku wagi • nie akceptujesz swojej sylwetki • odmawiasz sobie jedzenia i starasz się to ukryć przed innymi • zdarzają Ci się niekontrolowane napady objadania się • masz problemy z samooceną lub niskie poczucie własnej wartości • zamykasz się w sobie lub unikasz kontaktów społecznych • masz wątpliwości związane ze swoim sposobem odżywiania • chcesz skonsultować swoje nawyki żywieniowe • posiadasz doświadczenia związane z zaburzeniami odżywiania i chcesz pomóc innym nasze spotkania są właśnie dla Ciebie. Co może dać mi grupa? • możesz bez lęku opowiedzieć o swoich trudnościach i problemach • zostaniesz wysłuchany a nie oceniany • możesz skorzystać z doświadczeń innych • zostaniesz zrozumiany • nawiążesz kontakt z osobami borykającymi się z podobnymi problemami • uzyskasz siłę i nadzieję na rozwiązanie problemu • poznasz nowe sposoby radzenia sobie z własnymi trudnościami wypróbowane przez innych • uzyskasz wsparcie w rozwiązywaniu swoich problemów • zredukujesz lęk związany z problemami z odżywianiem • otrzymasz pomoc w przezwyciężeniu trudności związanych z chorobą • zobaczysz, że nie jesteś sam ze swoimi problemami! Spotkania grupy terapeutycznej będą prowadzić: Adrian Piasecki – psycholog i psychoterapeuta w nurcie psychodynamicznym Aleksandra Kuźnik – psycholog specjalności: psychologia rodziny Jeśli chcesz w spokojnej i bezpiecznej atmosferze podzielić się swoimi problemami i doświadczeniami zapraszamy do kontaktu. www.pure-clinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnych. Zrob sobie przez tydzień taki rachunek sumienia. Zapisuj w zeszycie wszystko co zjesz wypijesz przekasisz itd. Następnie prtzeanalizuj to i wyeliminuj smieciowe jedzenie. Zamiast białego chleba przerzuc się na ciemne pieczywo. Pij więcej wody. Ogranicz sól rusz tylek i zmierz wymiary po miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonaa290
A ja mogę polecić Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl wcześniej zmagałam się z zrzucaniem kilogramów bardzo długo już myślałam,że nigdy nie uzyskam idealnej wagi;/ ale myliłam się dzięki temu suplementowi udało mi się zgubić wszystkie zbędne kilogramy a było ich aż 40 ;) w 5 miesięcy udało się to zgubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie każda dieta kończyła sie porażka.Stosowałam tez pewien suplement i też nic.Slimunox miał być moim ostatnim podejściem do tabletek.Sam nie wierzyłam że waga po miesiącu stosowania pokazała 5 kg mniej.No ale w końcu po wielu nieudanych próbach odchudzania w końcu schudłam i to bez efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jeść! To najlepsza tabletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂 Ja sama korzystałam z tabletek które znajdują się na tej stronie:

dietalux.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zabezpieczasz się pigułkami i możesz je odstawić to to zrób u mnie pomogło, woda się nie zatrzymywała, cellulit sie zmniejszył, przeszłam na diafragme dopochwową no i wszystko się wyregulowało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×