Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Schudła 26 kg w półtora miesiąca

Polecane posty

Gość gość

Na TVN Style jest taki program o odchudzaniu - oglądałam jakiś odcinek w weekend, nie od początku, więc nie wiem ile dziewczyna ważyła na poczatku, ale było gruba - szacuję, że jakieś 100 kg - i schudła w 6 tygodni 26 kg. Ja wiem, że z dużej wagi chudnie się szybciej na początku, ale wiele osób na tym forum pisało, że np. 15 kg w miesiąc to nie możliwe. A jednak możliwy jest duży spadek w bardzo krótkim czasie. Tej dziewczynie zmniejszyli zołądek z pojemności 1,5 litra to zaledwie 200 ml i wycięli podobno jakąś częśc zołądka odpowiedzialną za łaknienie. Po takiej operacji laska jadła posiłki o zawartości ok. 0,5 szklanki - przez pierwszy tydzień same płynne rzeczy, a potem stopniowo dodawała inne, ale bardzo lekko, zdrowo i mało. I po 6 tygodniach ważyła 26 kg mnie - a wszystko pod kontrolą lekarską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz schudnąć 15 kg miesiąc, jeśli będziesz jadła tyle, co ona;) tylko ma to swoje konsekwencje; 1) długo takiej diecie nie pociągniesz i wrócisz do żarcia i w efekcie będzie olbrzymie jojo 2) niedobór witamin i innych składników odżywczych; wychodzące włosy, łamliwe paznokcie, cera w opłakanym stanie 3) obwisła skora i cycki. Operacja to ostateczność, prawdopodobnie dziewczyna nie miała wybór pomiędzy śmiercią a operacją. I ciekawa jestem czy pokazali w programie obwisłą skórę i to, że do końca życia musi brać suplementy. Pewnie są tutaj osoby po operacjach, poczytaj, jakie mają problemy. Ja wole chudnąc powoli, przez zmianę nawyków żywieniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim to żołądek nie odpowiada za łaknienie ośrodek ten jest w mózgu;) ( jego się nie da nota bene wyciąć ;) mogła schudnąć, ale najczęściej te osoby powoli zaczynają jesc więcej, żołądek się rozciąga idobijają do wagi startowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona182lk
widziałam to może sie pomylili i zle okreslili czas spadku wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko po co? chudniecie w takim tempie to chirurg plastyczny murowany... poza tym nie wiem po co piszcz, ze się da, jak jest to efekt nie diety, ale operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciała powiedzieć, że się da, bo bez operacji też można jeść zdrowo i mało tj. po pól szklanki dziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu miała operację zmniejszenia żolądka, skoro się da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliana812
Oj aż tyle to raczej się nie da ja chudnę 8kg miesięcznie z regularnymi posiłkami plus suplementacja Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl chodzę również na spacerki wieczorne ale moim zdaniem 26kg w 1,5 miesiąca to nie możliwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację autorko!!!Nie każdy daje radę z apetytem i dlatego to jojo ale jak poradzisz sobie z jedzeniem 5 razy dziennie po 100 ml pokarmu to napewno schudniesz błyskawicznie i nie wyłysiejesz po miesiącu Nie słuchać straszaków !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspomagacze niby sa takie hejtowane, ale często też pomagają, jesli używamy ich z głową, Be Light Plus+ dają efekt, ale przy dobrej diecie i ćwiczeniach, bo reguluje się wszystko w środku i nie czuje się aż takiego łaknienia, 5 posiłków dziennie spokojnie wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

Da się to zrobić sam schudłem 25 kg w półtora miesiąca wielkich diet nie stosowałem odrzuciłem ziemniaki białe pieczywo i wszystko co związane z mąka pszenną no i oczywiście słodycze , poza tym jadłem mniejsze porcie i  wziąłem się za ostry trening o 7 rano chód ok 8 km zaraz po chodzie pływanie  żabką półtory godziny ciągłego pływania w jeziorku  , potem odpoczynek do godziny 16 a od 16 jazda rowerem  20 km i pływanie półtory godziny ciągłego pływania żabką i znowu jazda rowerem 20 km .Na początku było ok chudłem 7,8 kg na tydzień ale po miesiącu zauważyłem że organizm zaczął się bronić i w jednym tygodniu schudłem 2,5 kg a w drugim 3 kg wiec zwiększyłem porcje jedzenia i zmieniłem lekko trening. o 7 rano chód 8 km zaraz po pływanie 1,5 godziny ciągłego pływania bez przerw oczywiście żabką przerwa do 16 a od 16  jazda rowerem 40 km odrzuciłem drugie pływanie i zacząłem zrzucać 5 kg ,6 kg na tydzień zobaczymy jak będzie dalej chce jeszcze zrzucić 18 kg więc zobaczymy ile mi to zajmie,nikt mi nie pomagał ustalać jakiś diet czy ustalać treningów po prostu mniej więcej zacząłem liczyć kalorie i dobrze się nastawiłem psychicznie,ważę się raz w tygodniu i spadek kilogramów daje mi dużą motywacje zawsze czekam na dzień ważenia jak na wypłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja kiedyś ważyłam 98 i schudłam w miesiąc 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×