Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zespół na wesele

Polecane posty

Gość gość

Poszukuję zespołu, który poprowadzi moje wesele ( w składzie z wokalistą). Termin 27.08.2016, Kobiór koło Tychów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Izba Przyjęć są z Warszawy ale zadzwoń może mają wolny termin www.izbaprzyjec.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a musi być zespół?;) u mnie grał http://djpepemusic.pl/ - świetny dj! myślę, że mógłby dojechać na wesele w Wasze okolice;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że warto podbić do pif paf band. co prawda też nie są z Twoich okolic, ale naprawdę warto. mają konkurencyjne ceny, jest ok wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespol oktan z band z warszawy jest swietny! maja bardzo fajny repertuar, potrafią zabawić gości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamlodanietakamloda
a zespol format? u mnie grali i sa super! tu masz do nich strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajRek
5 osobowy zespół „Przeznaczeni” zajmuje się oprawą muzyczną wesel, poprawin i innych imprez okolicznościowych. Dysponujemy takimi instrumentami jak: akordeon, trąbka, gitara, perkusja, klawisz, skrzypce, werbel marszowy oraz 2 głównymi wokalami – męskim i żeńskim. Ze względu na naszą wszechstronność, w naszej ofercie znajduje się zarówno wyprowadzenie jak i oprawa ślubu podczas ceremonii w kościele. Spełniamy życzenia Młodej Pary dotyczące wyboru utworów na ceremonię (skrzypce, śpiew) oraz Pierwszego Tańca. Na imprezach gramy różnorodną muzykę dla każdego ucha – począwszy od lat 70 po współczesne hity na czasie. Utwory układamy w sety 8 utworów, w międzyczasie prowadzimy różne zabawy. Członkowie zespołu są młodzi i zarażają pozytywną energią ;-) Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej i współpracy ! ;-) W imieniu zespołu - Kaja http://zespolprzeznaczeni.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! :) Koniecznie zobacz sobie na www.oprawa.gdziewesele.pl/Katowice/Zespol-DJ/ , moja siostra jak organizowała swoje wesele znalazła zespół (i nie tylko) właśnie tutaj:) Przejrzyste i czytelne informacje, a co najważniejsze aktualne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okulary przeciwsłoneczne 98765
ja mogę ci zaproponować zespół Sto lat. co prawda są z lubelszczyzny, ale na moje wesele pod krk dojechali i nie było żadnych problemów. bardzo fajni, wyluzowani ludzie i grali bardzo fajnie. miło ich wspomonam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×