Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dieta bez efektu jojo (Łódź)

Polecane posty

Gość gość

Witam chciałbym żebyś poświęcił mi 3min i zapoznał się z moją historią jak schudłem 15kg w 2 miesiące bez efektu jo-jo,nie licząc kalorii i nie tracąc czasu na zakupy i gotowanie! Stosowałem już wiele diet ale zawsze efekt końcowy był taki sam...efekt jo-jo,potem kolejna dieta i znowu to samo,aż pewnego dnia trafiłem na ofertę cateringu dietetycznego przywożonego codziennie pod wskazany adres (www.lilyondiet.pl).Jeżeli nie masz czasu na zdrowe gotowanie albo nie chcesz go marnować na robienie zakupów i stanie w kuchni,a potem jeszcze na zmywanie to ta oferta jest właśnie dla Ciebie (tak sobie wtedy pomyślałem i się nie pomyliłem!) A może Ty tez codziennie jesz "śmieciowe jedzenie"? Kupując pizzę,kebab albo hot-dogi na stacji ile wydasz dziennie na jedzenie 40-50zł?! No właśnie,też tak robiłem,a czy nie chciałbyś zdrowo sie odżywiać,nie marnować swojego cennego czasu i to tylko za 35zł/dzień za 5 posiłków z dowozem do domu! No pewnie że TAK! Spróbowałem i schudłem 15kg a waga od roku się ustabilizowała a catering zamawiam cały czas bo tutaj chodzi o zmianę nawyków żywieniowych na chwilę tylko na całe życie,a te wszystkie diety są dobre jak chce się zrzucić kilka kilogramów przed jakąś imprezą,dlatego zachęcam do zapoznania się z ich ofertą.Nikt w Łodzi i okolicy nie zaoferuje Wam takiej usługi w takiej cenie! (Nie musicie wierzyć - sprawdźcie sami w internecie). Najważniejsze,że zgubicie zbędne kilogramy,zaoszczędzicie dużo czasu i NIE WYDACIE WIĘCEJ niż normalnie. Oferta 35zl/dzien tylko po podaniu kodu rabatowego:HUGO ,normalna cena jest wyższa.Jeżeli nie jesteś pewny czy to oferta dla Ciebie to możesz zamówić zestaw próbny na 1 dzień tylko za 25zł! Dodatkowo zawsze możesz skonsultować się ZA DARMO z dietetykiem. Jeżeli możesz to przekaż tą wiadomość najbliższym osobą,które mogą być zainteresowane zmianą swojego życia już dzisiaj! Dzwoniąc na numer 723 062 281 proszę o podanie kodu rabatowego: HUGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×