Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o takiej kobiecie

Polecane posty

Gość gość

Ma dziecko z dwoma facetami którzy są braćmi i ma z nimi oba dziecko. Dla mnie tragedia i wstyd a ona normalnie żyje z tą rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co, ma się zabić ? Sytuacja nieciekawa ale różnie to w życiu bywa. Czemu oceniasz ją a nie tych facetów ? znasz sytuację ? może była z pierwszym, zdradził, ją porzucił , doszło do chwili słabości z drugim bratem i klops. Albo ten drugi wykorzystał jej słabość ? cholera wie ale Ty już "skazałaś" JĄ. Ehhh plotkaro, zajmij się swoim , zapewne świętym życiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusia i obu ojców pop*****lenych jak dla mnie. Żadne tam "chwile słabości". Ludzie, macie mózgi, wiecie czym się seks kończy :D A jak baba nie wiedziałą to się dowiedziała. Dzieciaki będą miały p********e jak np. w szkole będzie o tym wiadomo. Do tego jakie wzorce dostaną? A ludzie tak krzyczą, żeby lesbijki czy geje dzieci nie adoptowali. Już chyba lepsze to, przynajmniej dwie jasne postaci rodzicielskie. Niż mamusia co braci pomyliła :P Jak Brooke z mody na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mogła myśleć mózgiem a nie ci/pą Zdradzić faceta jeszcze z jego bratem chyba gorzej być nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalka. ja mam dziecko z trzema braćmi i to swoimi. mówię że z trzema bo doszło do orgii a dna nie wykryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast zaglądać w czyjeś łózka zajrzyj może do szkoły, najlepiej do czwartej klasy na lekcję polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×