Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nyncius

Wygodne pranie z perłami Perlux

Polecane posty

Gość nyncius

Lubię nowości i często testuję pojawiające się produkty. Szczególnie się to u mnie nasila, gdy widzę, że może on pomóc mi w codziennym życiu. Macie podobnie? Ostatnio zaczęłam korzystać dzięki Streetcom z pereł piorących Perlux. Z początku miałam mieszane uczucia, bo jak taka dość mała kapsułka z proszkiem oraz płynem wrzucona do pralki prosto w ubrania może wyprać moje rzeczy? Okazało się, że to były niepotrzebne wątpliwości. One naprawdę dobrze piorą i delikatnie pachną. Wczoraj zdecydowałam się na wypranie z pozoru białych ręczników (wiadomo jak proszki teraz piorą, szybko robią się szare). Zaszalałam i wrzuciłam dwie perły, no bo jednak miały zdziałać cud. I tak się stało. Po proszku normalnym nie miałam tak białych ręczników jeszcze. Cieszy mnie też to, że występują one w czterech wariantach: do białego, czarnego, kolorowego i bezpieczne dla dzieci. Jeśli też zastanawiacie się, czy skorzystać z nowości takiej jak perły Perlux, to ja je polecam z czystym sumieniem. Przeliczyłam koszta i dzięki perłom można nawet zaoszczędzić (nie wspominając o większej ilości miejsca w łazience). Ps. Mój facet w końcu zrobił pranie! Nie ma już wymówki, że nie wie gdzie płyn wlać, a gdzie wsypać proszek. Podejrzewam, że obejrzał najpierw perłę z każdej strony, powąchał i podotykał, ale grunt, że pranie zrobione! Muszę jeszcze popracować nad wieszaniem ubrań po praniu, ale z czasem się nauczy ;) Pozdrawiam Was ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie zastanawialam nad ich wyborem ostatnio na zakupach wiekczysz, ale nie wiem czemu siegnelam dalej po proszek ten co zawsze. dalas mi teraz do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×