Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwaga na Anglika w Warszawie!

Polecane posty

Gość gość

W centrum Warszawy w okolicach Złotych Tarasów i Pałacu Kultury grasuje Anglik! Przystojny koło pięćdziesiątki zaczepia młode dziewczyny, którym mówi: "Byłaś dzisiaj może w British Council? Bo miałem tam wykład i w pierwszym rzędzie siedziała jedna dziewczyna, która zadawała bardzo błyskotliwe i mądre pytania... jesteś bardzo podobna do niej. To nie byłaś ty?" Potem od słowa do słowa zaprasza na obiad, a jest bardzo kulturalny i uprzejmy, i ostatecznie kończy się to propozycją seksu za pieniądze, które nie wiem, czy się w ogóle pojawiają, bo nie skorzystałam z propozycji. W każdym razie zaczepia różne dziewczyny z dokładnie tą samą śpiewką, prawie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś głupi to skorzysta z jego propozycji, a potem zobaczy z tego filmik w necie z sobą w roli głównej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba z obojgiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niby z obojgiem, ale on byłby "drugoplanową" postacią i do tego niezbyt rozpoznawalną. Kilka late temu po Polsce krążył jakiś ciapaty, co wyrywał naiwne laski, nagrywał wszystko i filmiki odsprzedawał odpowiednim serwisom... nieźle się na tym obłowił, ale w końcu go zamknęli, bo przy okazji czymś zarażał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam. Obawiam się, że to jednak on jest tym bardziej rozpoznawalnym, bo jest biznesmenem, a dziewczyny to jednak jedne z wielu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×