Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KRYSIA_KRYSIA

TEST PRENATALNY IONA

Polecane posty

zastanawiam się nad testem iona ze względu na wiek, jednak muszę poczekać do 10 tygodnia bo z tego co się orientowałam to dopiero wtedy można go wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po majówce i ja idę zrobić test iona, mam nadzieję że będzie wszystko w porządku ale się denerwuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaba.a i jak robiłaś test? Ile czeka się na wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusskaswwa
A ile taki test kosztuje? i w jaki sposób mozna go sobie wykonać? ja jestem po 30. i lekarz mi pow że jestem w grupie ryzyka ale testy mnie nie obowiązują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Serdecznie Wszystkie Panie stoję przed wyborem zrobienia takiego testu , proszę mi powiedzieć czyzrobić IONA, Harmony , bądź nifty co lepiej i jaki koszt jest IONA test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algość
Niestety test pomylił sie co do płci. Miala byc dziewczynka. Ale nie jest. Stawia to pod wątpliwość reszte wynikow. Przykro mi bo sie nastawilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czystka
Mnie ginekolog zaproponował IONA za 2,5 tys. zł (odebrałam to jako dodatkowy zarobek na mnie, bo miał pośredniczyć w badaniu, tzn. wysłać pobraną krew do laboratorium. Dodam jeszcze, że badania prenatalne wyszły mi bardzo dobrze ale chciałam mieć większą pewność), więc zrobiłam mu na przekór i przeglądając fora na ten temat zdecydowałam się na NIFTY . Zadzwoniłam do Gdańska, a ci umówili mnie na pobranie krwi w moim rodzinnym mieście. Wyniki miałam już po 8 dniach od pobrania krwi. Kosztowało mnie to niemal 2,4 tys. zł, ale teraz mogę spokojnie oczekiwać rozwiązania, no i na 98% znam już płeć. Jeśli mogłabym cofnać czas, to od razu zaczęłabym od pewniejszego badania NIFTY, ponieważ prenatalne badanie kosztowało mnie 360 zł, a jak czytałam one często tylko straszą przyszłe matki. Oby do czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, że w przyszłą środę idę na kontrolę do ginekologa. Robiąc NIFTY, postanowiłam, że jeśli wyniki będą dobre to mu o tym nawet nie wspomnę. Teraz na wizycie powinien mi już określić płeć, a ja będę go bacznie obserwowała czy trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Witam wszystkie ciężarne kobietki stojàce przed wyborem zrobienia bad prenatalnych.Widzę, że jest tu omawiany głównie test IONA a ja jestem po teście(z krwi) PANORAMA i chociaż już mam wyniki (niskie ryzyko w 3 trisomiach, zdrowy chlopiec) to i tak jestem sceptycznie nastawiona. Test podobno daje 98% pewności i tylko amniopunkcja daje 100%. Czy ktoras z Was miala ten test i ma juz zdrową dzidzię przy sobie?? Jestem panikarą ale nie bez powodu.Jest to moja 7ciąża (mam jedną zdrową corke).Pozostałe ciąże były ronione najczesciej w 19t, raz donosilam, urodzilam ale dziecko zmarlo po kilku godzinach...Sekcja nic nie wykazala. Prosze, napiszcie jak wy podchodzicie do tego testu PANORAMA? czy go znacie? moze ktos z waszych znajomych? czy ten test sie myli??pozdrawiam Was drogie ciężaróweczki. aha, obecnie jestem w 14tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czystka
Pierwszy raz słyszę o teście PANORAMA, a nie ukrywam, że przekopywałam internet przed decyzją (kobiety pisały o HARMONY, NIFTY I IONA)...Uważam, że najlepiej wybierać sprawdzone testy (przynajmniej można poczytać o nich na forach). Mnie NIFTY wyszedł dobrze i tego się trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×