Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy są jeszcze mężczyźni którzy

Polecane posty

Gość gość
Wolny facet zawsze będzie chciał czegoś więcej. Chyba ze jest zakochany w innej, żonaty szczęśliwie. Taki może być przyjacielem, ale ich pilnują ich kobiety. Takie przyjaciółki nie są mile widziane. Chyba, ze jego kobieta ma zaufanie do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj za dużo jest tej tandety w koło: tv, net, radio, praca. A przyjaciółka, która obrabia dupę innym nie pomoże a tylko zaszkodzi. Społeczeństwa z pokolenia na pokolenia są coraz bardziej ułomne niestety. Zero jakiej refleksji na otaczającą rzeczywistość. Totalna tandeta i powierzchowność czego idealnym przykładem jest to właśnie forum i przekrój zakładanych tu tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie chcę aby mnie brano tutaj za agresora bo nie o to mi chodzi. Ale ludzie w obecnych czasach nie potrafią być przyjaciółmi szczególnie w zakresie damsko-męskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie nadają się do przyjaźni, dopóki nie znajdą sobie faceta, to chętnie chcą się przyjaźnić, a gdy już faceta znajdą, to przyjaciela mają gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udajesz tu taka smutna a pewnym jest ze w realu podświadomie lub świadomie kokietujesz i wychodzisz na łatwą więc dziwisz się jeszcze ? Ja jestem z tych skromnych normalnych choć podobno pięknych , obcy potrafią mnie zaczepic tylko po to żeby mi to powiedzieć , powodzenie mam duże , też zdarzają się faceci kumple którzy się zakochują a raczej zdarzali.teraz jestem trochę bardziej powściągliwość i nie traktuje przyjaciela jak faceta zwłaszcza samotnego bo wiadomo jak to się konczy. Mam kumpli którzy od początku wiedzą że nic nie będzie i mnie szanują. Bywa że czasami próbują podpytac nieco ale szybko są sprowadzani na ziemię . Lepiej przyjrzyj się obiektywnie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy wie, że mężczyźni są lepszymi ludźmi i przyjaciółmi. Lepiej wygadać się mężczyźnie bo on pocieszy i zrozumie a kobieta zacznie wyzywać, wykorzysta okazję i zdradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tasz d**y to będziesz miała przyjaciela męskiego przyjaciołom się pomaga i nie odmawia w potrzebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 987
Jestem facetem i miałem wirtualną przyjaciółkę, niestety odeszła juź z tego świata. Ta przyjaźń była jedną z tych lepszych rzeczy jakie mogą się w życiu przytrafić. Coś wspaniałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chętnie pogadam z trudna kobieta , gg 51798722 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Szczerze, mam koleżanki, które są tylko koleżankami, ale to jednak wychodzi spontanicznie. No i musisz mieć taki charakter i osobowość żeby swobodnie przebywać w męskim towarzystwie, a to wcale nie takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
sam jesteś gejem kmiocie. Nigdy nie znałeś dziewczyny, która idzie z pięcioma facetami na piwo ? Albo jedzie w góry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 987
Jeśli któraś z Pań zechce napisać to zapraszam Michaj40@wp.pl Odpowiem na każdą wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×