Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie tanio załatwić projekt ulotki?

Polecane posty

Gość gość

Może ktoś wie, czy są jakieś sposoby, żeby tanio dostać projekt ulotek? Chciałam sobie zamówić do firmy, ale jak usłyszałam, ile kosztuje sam projekt w agencji reklamowej, to się za głowę złapałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, że projekt jest zwykle najdroższą częścią takiego zamówienia i sama dawno zrezygnowałam z usług agencji reklamowych. Możesz na przykład zatrudnić do tego jakiegoś studenta grafiki czy czegoś w tym rodzaju, aczkolwiek może wtedy nie być profesjonalnie i wciąż jest to jakiś koszt. Ja za to po prostu złożyłam zamówienie w drukarni internetowej http://www.openprint.pl/ gdzie jeśli nie masz swojego projektu, to do pierwszego zamówienia dostaniesz go gratis. Sposób prostu i darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Na Twoim miejscu zglosiłabym się do http://www.fanatycydruku.pl/ Można u nich zamówić ulotki składane i cięte. Ja rozważam zamówienie składanych ze względu na ich siłę przebicia :) Można w nich zamieścić o wiele więcej informacji niż w ciętych i ogólnie lepiej się prezentuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lokalną firemkę Fotpiotr ciekawe projekty i ceny ludzkie :) www.fotpiotr.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sądząc po tym jak wygląda jego strona www to mój 4 letni siostrzeniec lepszy projekt narysuje swoim śniadaniem na sukience matki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję siostrzeńca :) Strona może prosta, ale spełnia swoje zadanie google ją lubi :) Nie poprosiłeś o portfolio, wiec skąd możesz wiedzieć jak wyglądają moje projekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×