Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

"Gdzie ci mężczyźni wspaniali tacy, gdzie te orły gdzie"...

Polecane posty

Gość gość
Gorące usta szukające, błądzące, pragnące poznawać więcej... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mag Chyba większość facetów taka jest ja sobie nie wyobrażam takiej sytuacji że wchodzę robię swoje i mówię że fajnie było bardzo mnie podnieca kiedy kobieta wije się z rozkoszy kiedy poddaje się moim pieszczotom kiedy jest mokra i gorąca kiedy mi mówi o tak skarbie tak mnie pieprz tak mi dobrze okazuje to też swoimi ******* kiedy ją pieszcze językiem wplata mi dłonie we włosy dociskajac do swojej cipki kiedy wchodzę w nią oplata mnie nogami to sprawia i mi przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podniecenie, które narasta z każdą pieszczotą, dreszcz emocji oczekiwania... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam Twoje motto "ars longa, vita brevis" ktoś, kiedyś... nic to, znam te słowa:) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, złych wspomnień nie mam:) są rewelacyjne :) i powiem ci, że ciągle wspominam... ;) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...ręce błądzące po plecach, usta szukające miejsca.. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulać ciepłym, wilgotnym oddechem... znaczyć ślad wilgocią, szorstkością języka... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dłonie na pośladkach przyciągające do ust które wędrują coraz niżej w miejsce które kobiety lubią być pieszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny, ja nie mówię że spotkalismy się, ja mówię, że znam kogoś kto gdzieś kiedyś te słowa wrył w moja pamięć:) w "realu" Błędny, zbłądziłeś?:P M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędny to się pochwaliłeś:P :D Zimny, każda z nas kobiet lubi byc inaczej pieczczona, w innych miejscach lubimy czuć oddech gorący, wilgotny... czekamy na odkrycie naszych tajemnic tak skrzętnie ukrytych... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny, nie znam Cię, odnosisz błędne wrażenie :) chociaż kto wie, to jest forum, może pisać każdy... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję, że to przypadek Zimny:) Błędny, odnoszę błędne wrażenie że bładzisz dziś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny, zostawmy to, twoje motto wywołało u mnie lawinę z/a/j/e/b/i/ś/c/i/e fajnych wspomnień:) nie ważne czy znamy się czy się nie znamy... no tak, zapomniałam, co to chciałam napisać? ;) aaa tak... na czym to zatrzymały się nasze oddechy? ;) M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błedny, wpadłes do mojej piwniczki!:O rozbiłes mi dobre wina... co mam teraz z Tobą zrobic??? jak odkupisz swoje winy? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny, dlatego że gdybyś był tym o kim myslę... nie wiem co zrobiłabym, co zrobiłoby moje serducho... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błędny, taaa:D chyba wylizać :classic_cool: podoba mi się ta myśl :D :D M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×