Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co o tym myśleć?

Polecane posty

Gość gość

Witam, poznałam bardzo fajnego faceta. Spotykamy się od 3 miesięcy, raz u mnie a raz u niego. Do tej pory współzyliśmy 2 razy. On mnie bardzo pociąga. Ale do rzeczy.. Bardzo podniecają mnie jego pieszczoty i pocałunki, z tym tygodniu był u mnie próbowałam się do niego dobrać powiedział nie! Pytam dlaczego to odpowiedział że bez powodu! Na następnym spotkaniu sytuacja się powtórzyła próbowałam się dobrać to powiedział że jest za późno -wstał i poszedł do domu. w piątek umówiliśmy się że u niego zostaje na noc, miałam ogromną ochotę na niego. Zaczęłam się do niego dobierać, lizać po uchu, całować i nawet docierałam się do jego męskości to mi odpowiedział że chce spać! Załamałam się. Wracam, ubrałam się i poszłam do domu. Bardzo mi na nim zależy ale wychodzi na to że jemu nie tak bardzo. Dodam że pierwszy się odzywa codziennie na Dzień dobry i na dobranoc! I oboje jesteśmy po 30 ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałaś go dlaczego nie chce? Może ma problem w tych sprawach natury fiziologicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pytałam bo jakoś było mi bardzo przykro. Porostu wstałam i wyszłam . Dziś rano napisał pierwszy i też rozmawialiśmy. Umówiliśmy się na wieczór. Chce z Nim porozmawiać ale za bardzo nie wiem jak?☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu.... To świeży związek, może też chciałby go opierać na czymś innym niż seks? Może po prostu chce zobaczyć czy rzeczywiście dobrze się Wam układa? Nie naciskaj, przystopuj - wbrew pozorom są faceci którzy mają głębsze uczucia i też nie lubią być traktowani przedmiotowo. Szczególnie, że naprawdę mógł być zmęczony itd Skąd podejście, że każdy facet powinien rzucać wszystko dla seksu? Wyluzuj, zostawajcie na nos u siebie bez seksu np. a za jakiś czas jak się nic nie zmieni to delikatnie porozmawiaj z nim, jakie jest jego zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli facet chce budować związek na czymś więcej niż sam seks, to i tak powinnaś z nim o tym porozmawiać, bo może być tak, że macie zupełnie odmienne potrzeby i libido, a to może być problem na przyszłość. Seks owszem nie jest najważniejszy, ale cholernie pomaga w budowaniu zaufania i bliskości, pomijam już kwestie pewności siebie i poczucia atrakcyjności, która spada do zera w momencie kiedy osoba z którą chcemy być nas od siebie odsuwa. Jeśli myślisz o nim na poważnie, to nie masz się co bać szczerej rozmowy, umiejętność rozmawiania ze sobą nawet na mniej przyjemne tematy, to podstawa udanego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×