Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Małe piersi

Polecane posty

Gość gość
Jeśli Ty (całokształt) będziesz się podobać facetowi, to facet zapewne nie zapomni o pieszczotach całego twojego ciałka, zaczynając od szyi, a kończąc na paluszkach Twoich stóp... no chyba że trafi ci się d**ek egoista :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że ty jesteś taki jak opisałeś i pieścisz swoją dziewczyne od szyi do stóp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscnormal
Taka jak ty zwłaszcza twoje piersi też bym je piescil nie jestem zbokiem poprostu chce ci uswiadomic że nie zaleznie jakie by byly to i tak bym to robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha rozumiem :) i bardzo dobrze, że nie jesteś zbokiem :) kiedyś poznałam takiego jednego zboka ze skłonnościami jakimiś pedofilskimi że masakra to była. A ile masz latek chce tylko wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscnormal
Po prostu mówię to co myślę 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że ty jesteś taki jak opisałeś i pieścisz swoją dziewczyne od szyi do stóp x A czy może być coś przyjemniejszego od pieszczenia kobiecego ciała? Sam stosunek, to już tylko formalność, ale to pieszczoty są najprzyjemniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscnormal
Niemam dziewczyny ale Ciebie pomimo że cie nie znam to szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscnormal
Miałem i tak piescilem i pisałem jaki jestem bo tak jest jak chcesz to dam ci numer tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem kiedyś z kobietą, która miała piersi tak małe, że prawie ich nie miała. I pomimo tego, że były tak malutkie, to uwielbiałem je! Dlaczego? Bo uwielbiałem i kochałem jej właścicielkę, chciałem się z nią żenić (że nic z tego nie wyszło, to już zupełnie inna historia), a przez to, że uwielbiałem ją, uwielbiałem też jej cycusie, mimo, że normalnie lubię piersi znacznie większe (ale też bez przesady). Podobała mi się ona cała, i jako człowiek, i seksualnie, bo ją kochałem bez granic i zastrzeżeń, jasne więc było dla mnie, że i jej piersi będą dla mnie podniecające. I chyba o to chodzi. Jeśli Twój facet Cię kocha, tak naprawdę, to zaakceptuje wszystko w Tobie, także fizycznie, i będą się mu podobać Twoje piersi, nawet gdybyś ich w ogóle nie miała. A jeśli będzie inaczej, to znaczy, że on nie jest dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w saunie jeszcze nie widziałem jeszcze małych czy obwisłych piersi przez te kilkanaście lat.Widocznie wy kobiety inaczej widzicie swoje ciało. Kobiety są dziwne,piszesz prawdę a one cię uznają za zboka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa od sauny A widujesz tam otyłe, przy kości kobiety? Pewnie wcale albo bardzo mało, mam rację? Ale przecież jest mnóstwo otyłych, przy kości kobiet które codziennie się widuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie nie widuję.Przez te kilkanaście lat to pamiętam że chyba tylko jedną widziałem.Ale może było ich i więcej bo po kilku miesiącach systematycznego chodzenia do sauny w której wszyscy są nago przestaje się zwracać uwagę na nagie kobiety i podziwiać piękne kształty waszego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sauna staje się miejscem odpoczynku i relaksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są ceremonie zapachowe naturalnymi olejkami. Świetnie relaksują ciało i umysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mimo, że Cię nie znam już wydajesz się fajnym facetem :) ale numeru tel nie musisz dawać, jeden tez juz na tym forum chcial mnie poznac bo podobaly mu się moje wypowiedzi. Nie miałabym nic przeciwko gdybyśmy korespondowali na innym dziale tego forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o co chodzi Ci z tą sauną, ale jeden gość już tu pisał o jakiejs stronie naturystyka.com i mówił, że nie widział tam kobiety żeby miała za małe piersi. A ja tam weszłam, przejrzałam i widziałam nawet zupełnie płaskie kobiety więc nie wiem o co mu chodziło. Idiota jakis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy piersi są małe, czy duże jakie to ma znaczenie? Piersi to część kobiecego ciała, więc naturalną rzeczą jest czerpanie przyjemności z ich pieszczenia, zwłaszcza gdy coś się czuje do ich posiadaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież kobieta się nie zna na piersiach i nie wie które są ładne.Nawet te z wyjątkowo ładnymi piersiami uważają że jest coś z nimi nie tak.Ja jeszcze nie widziałem od kiedy chodzę do łaźni aby któraś z kobiet miała za małe piersi,dziwnego kształtu lub jakieś obwisłe czy workowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to opisz lub wstaw foto takich, ktore tam widujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja autorka tego tematu mam balony przy nic e takim razie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje to też przy nich jakieś takie wielkie :o (mam 65E)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są kompletne deski, to nawet AA nie jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te ze zdjęcia z postu powyżej są całkiem OK, jest za co złapać i popieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem większość facetów woli duże jędrne biusty i trzeba się z tym pogodzić, tak samo jak większość kobiet woli duże penisy zamiast małych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płaskie dziewczyny mają mniejsze wzięcie, ale za to gdy już kogoś znajdą to jest to najczęściej wartościowa osoba, wiec głowa do góry. Poza tym biust zawsze można powiększyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie zgodze się, że "płaskie" dziewczyny maja mniejsze wzięcie. To forum to banda dewiantów, zboków i innego dziadostwa. Jeśli chodzi o kobiety które podobaja się facetom to na 1 miejscu jest zawsze twarz i ogólna sylwetka. Znam jedna laske co jest płaska i tylek tez ma plaski a z powodzeniem jakos problemu nie ma bo jest ladna i ma chyba spoko charakter (znam ja tylko z widzenia wlasciwie), faceta juz ma od 4 miesiecy, a jakiego przystojnego i wartościowego. A znam cycatke z która jest brzydka i nikomu chyba się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pie*dole już słuchać nie moge tych idiotek i idiotów, jakby to cycki były najważniejsze na świecie ku*wa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla niektórych facetów są bardzo ważne, więc nie dziwota, że kobiety sie przejmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×