Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Każdy głosujący na PO powinien zdeklarować że przyjmie uchodźcę domu

Polecane posty

Gość thx84delta
A ja rozumiem ;) Niemcy po to robią, to co robią w sprawie imigrantów, by osiągnąć pewien cel. Podstawowym celem Niemiec (celem ponad podziałami politycznymi), jest zmazanie w wymiarze powszechnej światowej opinii, winy za II WŚ i zagładę Żydów. Bo tylko pamięć tej winy stoi na drodze do tego, czego Niemcy pragną od zawsze, można powiedzieć, czyli roli przywódczej w Europie i w konsekwencji w świecie. Decyzja o przyjmowaniu wszystkich, jak leci, to wynik wyżej opisanego myślenia. Wynika ona także z tego, co jest dzisiaj aktualną "religią". Jak ktoś chciał w Europie sięgać po władzę w średniowieczu, to musiał być chrześcijaninem. Teraz, gdy kto chce być traktowany jako ważny i poważny, musi wyznawać ideologię lewicy, czyli ten cały marksizm kulturowy, ten zlepek wymiocin postliberałów i postmarksistów. Jak zwał, tak zwał. I to są dwie przyczyny, tego co się dzieje. Przydział uchodźców/uciekinierów/imigrantów/potencjalnych żołnierzy Allaha, jest tylko koniecznym (z punktu widzenia Niemiec) skutkiem ICH POLITYKI. Oni sami nie chcą tych skutków ponosić, więc używają ARGUMENTÓW IDEOLOGICZNYCH, rzewnych i sentymentalnych, aby zmusić do posłuszeństwa. W naszym interesie jest, aby im się nogi na tym rozjechały. I mam dość dużą nadzieję, że Niemcy trzeci raz przegrają swoją szansę na odgrywanie roli lidera w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co racja to racja. Mam nadzieje że zwolennicy Pani Kopacz i PełO będą się troszczyć o oislamskich imigrantów, przyjmą ich do swoich domów i będą ich finansować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy kto glosuje na po powienien przyjac co najmniej jednego uchodzce na utrzymanie. Byloby sprawiedliwie bo placilby za to ze swoich pieniedzy a tak bedziemy placic wszyscy....my wszyscy. Nie ma czegos takiego,ze Unia doplaca-bo unia to robi de facto ze skladek europejczykow.Czyli nas.Robi to za nasze pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×