Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hello, jest tu ktoś..?

Polecane posty

Gość gość
Standardowe.? wiesz, że chyba pierwszy raz mnie ktoś o to zapytał..:) I serio, nie wiem co mam odpowiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo samokrytyczna, tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
O Zdrówko trzeba dbać, ojczyzna w potrzebie, a i maz liczy na Ciebie. Kobieta, zona to skarb mężczyzny. Do lekarzy i na wczasy sio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie do lekarzy! Właśnie płacę teraz za tzw. pomyłki lekarskie. Nikt mnie nie już przekona do żadnego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
Probujesz się wymigac, tak? Rozsądku chyba Ci nie brakuje. Wiesz co ja lubie w kobietach- Lubie jak im się chce. Cos zrobić dla siebie i dla innych, od tak za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
Pogubilem się. Nie do lekarzy? Dlaczego? Jest jakaś rozsądną alternatywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz, ja właśnie robię coś dla siebie, uczę się siebie. Nie pójście do lekarza, to jest jedyna słuszna rzecz. Kilka lat temu uległam prawie całej rodzinie i poszłam do lekarza, płacę za to do dziś.. ale koniec o choróbskach:) Nie chcesz spać? Wstajesz rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscktos
Rano do pracy, poniedzialek, będzie się działo. Dobranoc Może znajdziesz jutro odpowiedz na wcześniejsze pytanie, jutro wieczorem tu Zairze Hej Zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alternatywą jest samokształcenie, poznawanie własnego ciała, uczenie się metod leczenia innych niz serwowane są przez pseudolekarzy. Jestem mocno zbuntowana na to co dzieje się dookoła. Mam na myśli środowisko lekarskie, właśnie żywność i to, co dostrzegalne jest tak na prawdę dopiero wówczas, gdy dosięga nas problem zdrowotny, lub kogoś bliskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej nocy Ci życzę i takiego samego poniedziałku. Zwykle bywam do południa, ale jak uda mi się to zajrzę na moment:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, jest może ktoś do rozmowy na chwilkę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
Fajny temat 🌼 Dzień Dobry wszystkim w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
Hej Witam wszystkich Magdaleno, zapraszam na gorącą, czerwoną herbatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
Masz czerwoną herbatę? Dla urozmaicenia wypiję dziś zieloną, oczywiście jak taką posiadasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
Białą, zieloną, czerwoną ..? Proszę bardzo, z midem i cytryną? W dobrym towarzyststwie smakuje jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
Gorzka, bez niczego. O jak miło:P Co słychać. Jak minął poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
Poniedziałek No cóż, to był fajny dzień Pomimo nawału pracy....w pracy. Obfitawal w szereg sexsistowskich, zabawnych sytuacji. Nikt się nie obraził, przeciwnie, śmiechu było co nie miara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
Na świecie nie ma nic piękniejszego od pobudzania ludzi do śmiechu. Seks? No wszystko ludzkie, trzeba korzystać, dopóki starczy sił, energii, żeby potem co z wnukami powspominać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
O, to lubię. Na wspomnienie tych naszych dzisiejszych konwersacji, uśmiech mi wraca na twarz. A zaczęło się tak niewinnie. Dziewczyna 40+ dostała dziś rano bukiet pieknych kwiatow. Domysły. Od kogo? I juz dalej polecialo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
Tego wieku nie musiałeś podawać :):P Czas leci nieubłaganie, ważne, żeby na codzień w życiu nie tracić go z kimś nieodpowiednim. Podobno kobieta jest jak wino :D Więc wszystko przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
Młode wino buklaki rozrywa. Dojrzałe smakuje wybornie. Które wybrać , chyba na wszystko jest właściwy czas. Każdemu według potrzeb. Preferuje dojrzałe z nutka szaleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
Autorka tego tematu będzie niepocieszona. Miało być bez podtekstów.. Może teraz cos o ...no właśnie . O czymto ja chciałem z Tobą pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktos
Mi tez się oczy kleja. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ "podtekstuj" sobie do woli.. :D Wyszłam na sztywniaczkę, jedzeniomaniaczkę i obsesyjnie unikającą środowisko medyczne.? :P Pozdro.. w nowym dniu, jakże słonecznym, ciepłym, złotojesiennym.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagdalena
Też się przywitam. Dzień Dobry Wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćktoś
Dobry Wieczór jak minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam w imieniu pań pana :) Czy u Was też tak szaro, buro, jesiennie.. Tak bym zjadła czekoladę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie, to nie wiem, dlaczego uznałam, że to Pan napisał.. haha Przecież pani też mogła pozdrowić panie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Intuicja tobie to podpowiedziała. ..ja mam $liczne słonko choć chłodny wiatr wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×