Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skomplikowałam sobie życie.

Polecane posty

Gość gość
No taka prawda stąd moje obawy no bo jak to dla innych będzie wyglądało. Nawet zastanawiam się co sobie pomyślą w urzędzie jak pójdziemy dziecko zarejestrować do akt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomyślałabym, że coś takiego może mi się przytrafić chociaż dzięki niemu mam dużo miłych wspomnień ale to inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyslą ze profesorek jurny jest a ty polecialaś na kase:-) i niech se myslą,bedą mysleć jak bardzo bogaty jest:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypuszczam, że właśnie tak będzie ale pieniądze w tym wszystkim nie grały żadnej roli. Nawet nie wiem jak wygląda jego sytuacja materialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jade kotku co zarobić, bedzie dobrze pa:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taką nadzieję. Chociaż z rodzicami lekko nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś nastolatką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, nie widzę problemu, żonaty nie jest-wyjdź za niego, źle Ci nie będzie, zadba o Ciebie i o Wasze dziecko, które wychowa się w pełnej rodzinie. Wiekiem się nie przejmuj. Mam znajomą, która wyszła za faceta prawie 30 lat starszego, schorowanego, młoda jeszcze była, pracowała w sanatorium, on był kuracjuszem, zakochali się w sobie. Opiekowała się nim do jego śmierci, kochała go. Teraz nie ma jeszcze 40 lat, jest wdową, ma kochającą, prawie dorosłą córkę, piękny domek z ogrodem, samochód, forsę...a wciąż jeździ do niego na cmentarz, wspomina... Myślę, że byli szczęśliwi. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest Twoje życie, masz tylko jedno, więc przeżyj je tak, byś niczego nie żałowała. Cóż, ludzie zawsze gadali i będą gadać-nie przejmuj się, patrz, byś Ty była zadowolona i szczęśliwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem studentką 3 roku. Miałam skończyć studia, potem praca.. Trochę się skomplikowało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje ale co Cię do tego skłoniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że źle zrobiłam. Nie myślałam, że to się tak skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×