Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dobra kosmetyczka Bielsko Biała

Polecane posty

Gość gość
Pani Renata Skruch z Centrum Kosmetologii Wenus przy ul. Stawowej 29 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na manicure od pewnego czasu to chodzę do Estelium. Mają super sprzęt i też znającą się na swojej pracy panią kosmetyczkę. Pierwszy raz ktoś tak drobiazgowo i dokładnie mi paznokcie zrobił. A przyznam się bez bicia, że jak pierwszy raz tutaj do salonu trafiłam to moje pazurki wyglądały jak obraz nędzy i rozpaczy, mocno je zaniedbałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda787
Tutaj http://hairbodydesign.pl mają świetne i przede wszystkim kompleksowe usługi. Można skorzystać z wielu zabiegów upiększających na twarz oraz na całe ciało. Mają nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany personel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcsds
Sporo profesjonalnych zabiegów regenerujących na twarz ma w ofercie gabinet kosmetyczny Estelium. Jakby ktoś nie mógł trafić to jest w budynku przy Broniewskiego, w takim szpalerze różnych gabinetów i salonów. Ja tutaj już chodzę regenerację, odżywienia, nawilżanie. Jestem już w takim wieku, że muszę trochę w urodę zainwestować...to już nie te czasy co kiedyś :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martasss
Powiem w ten sposób. Jeśli chodzi o rzeczy na które zwrócić uwagę szukając gabinetu kosmetycznego to na pewno – czy mają swój sprzęt, czy wynajmują. To wazne, bo ten wynajmowany nierzadko jest wątpliwej jakości. Ja na depilacji byłam w Estelium i muszę ich pochwalić. Nowy salon kosmetyczny w mieście, ale chyba będzie mój ulubiony. Świetna obsługa, nie było problemu żeby się umówić na dogodną dla mnie godzinę, a pracują aż do 20 – tej w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalsss
Jeśli już robię paznokcie to tylko dlatego że mam jakieś wyjście, typu choćby idę na ślub. Ostatnio robiłam na ślub koleżanki manicure w Estelium (ul. Broniewskiego). Ciekawe miejsce, pierwszy raz tu byłam i mi się spodobało. Bardzo ładnie zrobione wnętrza, sprzęt i meble, wszystko nowe, aż przyjemnie się u nich spędza czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingiss
Ostatnio zaczęłam regularnie chodzić do kosmetyczki, wcześniej przez wiele lat to Moze raz byłam na malowaniu paznokci i make up i tyle. Teraz mam fajny gabinet koło domu na Broniewskiego – Estelium. Robią dużo fajnych zabiegów na twarz, które mi fajnie wygładziły i uelastyczniły skórę. Podoba mi się u nich, że efekt jest bardzo naturalny, nie mam naciągniętej skóry twarzy jak wiele celebrytek w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz_Górski
Blizny potrądzikowe można skutecznie usunąć peelingiem chemicznym i odpowiednimi kremami wspomagającymi. Ja poprawiłem w pół roku stan swojej skóry z tragicznej na doskonałą dzięki Magdalenie Jaglarz, która nie tylko zadbała o moją cerę, ale pomogła wypracować mi także nawyki pielęgnacyjne i żywieniowe, które odbijają się na wyglądzie - nie tylko twarzy. Magdalena prowadzi bloga kosmetycznego pod adresem http://magdalenajaglarz.pl/ Warto zapoznać się z Jej spojrzeniem dobry wygląd, bo ma pasję!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w dosyć nowym Studio Urody Synergia i jestem bardzo zadowolona. Jest nowocześnie i profesjonalnie. Uważam, że kosmetyczka jest bardzo dobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w Kosmetyka z sercem i mini spa, wyszłam bardzo zadowolona. Salon ładny i czysty, a pani kosmetyczka dokładna - wszystkie zabiegi wykonane bardzo starannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia19874
Zdecydowanie polecam Estelium. Mają najlepszy sprzęt w Bielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzanna

Mogę wam śmiało polecić klinike Sekrety Piekna. Jest ona wprawdzie w Krakowie, ale jestem zdania, że jeżeli chodzi o jakieś bardziej inwazyjne zabiegi, to jednak warto je robic w wiekszych miastach u sprawdzonych specjalistow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Revital Med. Ostatnio robiłam sobie u nich mezoterapię igłową i jestem mega zadowolona. Mają też świetne masaże. Obsługa na wysokim poziomie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×