Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co byście zrobili

40 lat na karku i zero pomysłów na życie

Polecane posty

Gość co byście zrobili

niby jest praca( nie w zawodzie i mało ambitna ), rodzina dosyć udana, mieszkanie ( już bez kredytu ), i troche kasy, ale co z tego. Co dalej? Praca nie ciekawa choć można z tego żyć w miare średnio. W kierunku zawodu nie bardzo chce pracować bo straciłem zainteresowanie tematem. Co dalej? Znowu szkoła i nauka? przekwalifikowanie? jakiś biznes? W co tu wchodzić w takim wieku? mam zero pomysłów pomimo takiego wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 lat masz i nie masz pomysłów na życie? Ciesz sie tym co masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czego ty dokładnie chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co byście zrobili
chce coś co powoduje że nie moge się doczekać aż rano się obudze i będę to coś robił, chce robić coś gdzie trace pojęcie upływu czasu przez zaangażowanie tematem, niestety nie wiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nazywa pasja , jak ja masz to wstajesz z radoscią. Jak nie to mentalnie umarłes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chce wiedzieć
jak znaleść pasje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz po prostu kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co lubisz robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nic nie mam oprócz 34 L :(. Ale może niedługo świat się skończy, więc po co mi to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem autorze co cię uszczęśliwi, a przy okazji dam c***atent na niezły biznes. Kup 40 metrów kwadratowych dykty, zrób z tego budki dla ptaków i realizuj się jako ornitolog :O Kurde chłopie! Nie masz pojęcia co chciałbyś robić aby cie pasjonowało i oczekujesz że my to będziemy wiedzieć ? Ludzie to dosłownie mnie rozwalają na łopatki :O Jeśli minęło 40 lat a ty jeszcze nie wiesz co cię pasjonuje to już się tego nie dowiesz, bo najwidoczniej oznacza to że po prostu nie ma takiej rzeczy na świecie. Wybacz ale 40 lat to wystarczająco dużo czasu aby się człowiek zetknął z wszystkimi możliwymi tematami, branżami, zjawiskami w życiu które mogłyby go na tyle zafascynować aby stać się pasjami. To nie jest coś co można sobie wymyślić, zaplanować, to się po prostu dzieje :O Ktoś coś zobaczył, zachwycił się tym, spodobało mu się i go ciągnie do tego od razu, już, natychmiast. Już np. w wieku 8 lat ktoś dajmy na to sie garnie by tańczyć czy jak coś bardziej trudno dostępnego to nawet dużo później ale jednak to sie dzieje niejako samo. Tymczasem jak ktoś w wieku 40 lat narzeka że nie ma pasji a jednocześnie nie wie co nią by mogło być to sorry ale najwyraźniej nie ma w twoim życiu w praktyce nie miejsca na to pojęcie. To tak jakby pedał chciał mieć dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytajmy pedala, kto wie, może by i chciał, tylko się wstydzi? 40 stka to chyba takie drugie mocne podsumowanie, bilans życia. Aktywa, pasywa.. No i właśnie autor pyta w co zainwestować. Również chciałbym to wiedzieć. Ktos wczesniej sugerowal kochankę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odskoczni od codzienności szukasz, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak autor, ja na pewno nie szukam kochanki. Wyznaje zasadę W życiu najważniejsza jest miłość i święty spokój. Kochanka, w to się nie wpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie trumne poloz sie i po prostu czekaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×