Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zagubiona121

Z facetem po przejsciach ...

Polecane posty

Witam... Chcialam komus opowiedziec moja historie i uslyszec pare slow wsparcia lub krytyki wiem ze sa rozni ludzie i maja rozne poglady na zycie... A wiec tak, poznalam wspanialego faceta duzo starszego odemnie od poczatku znajomosci byl szczery i opowiedzial o sobie wszystko ze ma zone i syna lecz sa nieszczesliwi i od dawna sie im nie uklada... zaczelismy sie spotykac i bardzo sie zakochalismy w sobie,jestesmy razem jego zona wie od dawna ze jest ze mna zadko widuje syna poniewaz mieszkamy w niemczech tu sie poznalismy. Bylo i jest wspaniale zawsze moge na niego liczyc nigdy nie dal mi do zrozumienia ze jestem gorsza lub cos ale teraz jestem w ciazy bedziemy tez miec syna i z kazdym dniem uswiadamiam sobie ze to co sie dzieje to bardzo trudna sytuacja i boje sie ze nie dam rady z tym ze nie bede potrafila sie dzielic i znosic jego jeszcze zony poniewaz daza do rozwodu. nie wiem czy zniose telefony od niej i cala sytuacje wiem ze teraz za pozno na takie myslenie ale nie widze teraz rozwiazania z tej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×