Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pleurer

Wszystko się kiedyś kończy

Polecane posty

Gość Pleurer

Szkoda tylko że kończy się nim jeszcze się zaczęło. Nie martw się nie będę płakać. Przepraszam. Oklamuje samą siebie. Oczywiście że będę płakać. Nie złamie się. Nie zalamie się. Taka jestem. A to co w sercu pozostanie tam na zawsze. To nie mogło dłużej trwać. To od początku nie miało sensu. Po co więc była ta nadzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pleurer
Te slowa. Najpiękniejsze. Najważniejsze. Teraz nie mające żadnego znaczenia. Może nie były prawdą. Może to tylko tęsknota za nimi.marzenie o nich. Dlaczego ta tak bardzo boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pleurer
Tak bardzo boli.jeszcze kilkanaście godzin temu wszystko wyglądało inaczej.bylam szczęśliwa. Teraz nie wiem co zrobić ze sobą, z tym wszystkim. To wszystko moja wina. Myślałam ze to zwykła znajomość. Wydawało ma się, że to Ty się mylisz. A teraz to ja została sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pleurer
Nie był i nie jest zajety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie płacz. Żaden facet nie jest wart Twoich łez :) Boleć przestanie. Potrzeba czasu, ale będzie lepiej. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pleurer
Nie jest wart. Racja.zresztą od początku to wszystko było bez sensu. Szkoda tylko ze jak Go kocham a On nie wie. Nic nie wie. Łatwo rzuca się słowa na wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pleurer
I teraz jeszcze wmowisz mi że to moja wina. Przepraszam że się zakochałam. To moje jedyna wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×