Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

osiągnąłem 90 kg, masakra

Polecane posty

Gość postanka
Jakiego masz psiaka ? ja ze swoim labem biegam 2 late temu schudłam 20 kg tylko ograniczając jedzenie, biegając dosyć powoli nie wyczynowo, Tobie też się uda. Powodzenia. Co ten Twój watek taki zaśmiecony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze jak się dużo najem kapusty to mam problem z utrzymaniem gówienka no ale cóż takie życie , ale ostatnio jak szłam z rańca do sracza to zauważyłam że moje współlokatorki się bronzlują skad to się wzięło .... ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmiecą jakieś trole, co ja im poradzę skoro ich to bawi. a psa mam cos w stylu owczarka belgijskiego mallinois. dzisiaj trochę piechotą (z 10-15 km) i z 5 km rowerkiem. właśnie wrócilem, trzeba jakiś obiad zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mialem czasu pisać ale generalnie jest dobrze. po paru dniach na wadzę widzę 86,5 kg. to jest pomiar zupelnie wyglodnialego mnie bo dzisiaj zjadlem tylko jedną kanapke rano. caly dzien bylem na wyjeździe w pracy, nie bylo czasu zjesc. zadanie na dzisiejszy wieczor - nie nażreć się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obżarłem się, jest OK. diety dzień kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukcesiara932
Ja osiągnęłam większą wagę bo,aż 120kg więc możecie sobie wyobrazić jak ja wyglądałam.... Aż nie chce mi się przypominać bo od razu łzy mi się pojawiają;) teraz ważę 72kg i czuję się rewelacyjnie ale to tylko dzięki African Mango http://szczupla-kobieta.pl bez niego nie udałoby mi się stoczyć tej walki z sukcesem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×