Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tylko Prawo i Sprawiedliwość

25.10.2015 macie głosować wszyscy na PiS

Polecane posty

Gość gość
I tak będzie z mojej strony!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jeszcze pół roku temu bym zagłosowała, ale patrząc co się dzieje po wyborach prezydenckich z pewnością tego nie zrobię. Niestety może i robi się pewne posunięcia powołując się na prawo, ale sprawiedliwości i minimum etyki w tym nie widzę. Już zaczęła się gonitwa do koryt, usuwanie starych, choć nie zawsze złych ekip. Aż żal patrzeć jak na stanowiska wpycha się osoby po partyjnej lini, które wcześniej się nie sprawdziły. Niektórzy to nawet przeżywają Amerykański sen, z pomocy kuchennej na kierowniczkę MOPS-u. Nagle zwiększa się zatrudnienie w urzędach, szpitalach, szkołach bo tam najłatwiej wsadzić nieudaczników z rodzin prominentów miasteczek i gmin. Patrząc co się dzieje przez ostatnie miesiące nabrałam ogromnego wstrętu do PiS. Dla mnie jest to zwyczajne ku....wo polityczne, taka dulszczyzna pod przykrywką nazwy i powołująca się na wartości społeczne i religijne. Obserwując co się dzieje, a jestem osobą bezpartyjną, niestety nie widzę żadnej partii na którą z przekonaniem mogła bym zagłosować. Wybranie lepszego zła, to zawsze wybranie zła. Brak nam jest niestety elit politycznych, bo jeśli to co teraz mamy ktoś nazywa elitą, to powinien zapoznać się ze znaczeniem tego słowa. Ktoś powie że za Po było to samo. Zdaję sobie z tego sprawę, ale teraz może bardziej zaczynam to dostrzegać i coraz bardziej zaczyna mnie to drażnić . Może w końcu zaczniemy obarczać odpowiedzialnością miernoty partyjne za wyniki zarzadzania, eliminując je z życia społeczeństwa. Z pewnością wyszło by to na dobre wielu powiadom, gminom i miasteczkom. Przykro patrzeć, jak nie docenia się osoby, które starają się coś zmienić, zrobić dobrze, ale te które głęboko wchodzą w d..ę politykom mniejszej czy większej rangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×