Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Czemu nie śpicie o 6 rano? Ja dlatego, ze postanowiłam wypastowac glany

Polecane posty

'No i te tematy są na równie poważnym forum haha znowu mnie rozbawilas" A co ci się w nich nie podoba? Za trudne zagadnienia są w tych tematach omawiane dla szanownej pani? :) Dlaczego ty nic nie piszesz konkretnie, tylko cały czas wyzywasz, stosujesz jakieś pseudodrwiny nie wiadomo do czego sie odnoszące? Nie potrafisz normalnie dyskutowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lubie się odprężyć a w moim przypadku jest to możliwe tylko w rozmowie z prostą osobą bo w realnym życiu takich nie znam " "W realnym świecie też fajnie byłoby się pośmiać z takiej osoby ale niestety nie chodzą takie osoby jak ty do takich miejsc jak ja nie ta półka niestety " Interpunkcji jak widać tez cie jeszcze w gimbazie nie nauczyli. Moze zacznij czytać książki, to sie dowiesz jak wygląda jezyk polski w formie pisanej, bo to co ty produkujesz jest od niego dalekie. To jest przecinek: , Powtórze więcej razy, to jest przecinek: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Stosuj go, wtedy nie wyjdziesz na idiotke, a twoje wypociny staną się bardziej czytelne Kropke tez powinnaś zacząć stosować: . Tak, to jest kropka: ............................................... Stosuje się ją na końcu zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dzięki bardzo śmieszna dyskusja" Ale to nie była dyskusja, to było cos w rodzaju: "ty: co za dno ja: o co ci chodzi? ty: haha haha jesteś prosta haha haha nie mój poziom ja: nie wiem o czym mówisz, pisz z sensem ty:haha haha lubie się odprężyć haha haha ja:może podyskutujemy na poziomie w tych tematach? ty: haha haha gupie tematy haha lubie się odprężyć haha jesteś prosta haha nie mój poziom" Nawet nie widzisz jakie śmieciowe i pozbawione treści sa twoje posty, wiesz? to ty tu wychodzisz na idiotke, mimo iż tego nie widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna już pewnie olała temat a ta się produkuje buhahaha nie ma to jak brak reala w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MizantropiaOdraza1994 ta cała autorka to musi być jakaś idiotka, która żywi się wywolywaniem kłótni na kafe pluje jadem i wydaje jej się, że wszystkie rozumy pozjadała :) Coś w rodzaju misio1 tylko w wydaniu żeńskim. Dziewczyno trochę kultury i pokory by ci sie przydalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi? Czyli uważasz ze z tą osobą, które mnie tu bez powodu wyzywała i nie napisała ani jednego postu który miałby sensowną treść, nie wyjasniła nawet o co chodzi, jest wszystko ok? :D Co ja jestem tu winna, poza tym, ze niepotrzebnie nawiazałam z nią "dialog" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×