Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobieta w ciazy chce tylko kasy

Polecane posty

Gość gość
Idź do pracy, weź się za siebie to wtedy będą jakies podstawy, żeby zyc jak rodzina. Dzieckiem i jego matka trzeba się zająć, zapewnić bezpieczeństwo m.in.finansowe. To należy do obowiązku MĘŻCZYZNY. Ty nie jesteś mężczyzna, jesteś gnojkiem, któremu nie chce die pracować. Nie chcesz się poświęcić dla ukochanej i pójść do pracy za "marne" 1500 i ty twierdzisz, ze ja kochasz... Serio? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co mam zrobic zaraz 30 mi stuknie chcialem miec bardzo maluenstwo malutkie takie i kobiete ukochana ale jak ona mnie nie chce to bede musial sobie jakas inna znalesc i miec rodzine to wtedy bede szczesliwy zrozumialem juz ze nie mam szans u niej, a ona tez nie bedzie sama napewno tylko sobie kogos znajdzie ma dopiero 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto by chciał samotną matkę? Chyba tylko do roochanai znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki masz zawód? Co potrafisz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Miałam 22 lata jak zaszłam w ciąże nie ułożyło sie delikatnie powiem, teraz jestem szczęsliwa mam męża a z nim drugie dziecko i jak widać samotna matka też może znaleść szczeście i miłość, oczywiście napewno jest to trudniejsze niż jak jest sie bezdzietnym ale jest możliwe. Jeśli pozna kogoś kto szczerze pokocha ją, to pokocha również jej dziecko. Ja jestem najleszym przykładem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ojciec twojego pierwszego dziecka był takim przychlastem, jak autor? Pytanie wbrew pozorom, ma związek z kwestią znalezienia kolejnego amatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że tym patolkom wszystkim chodzi tylko o wyludzanie kasy a potem pchają swoje karety z miną cierpiętnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w życiu bym się nie związał z samotną matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to jest Twoje dziecko to masz obowiązek na nie płacić, także się nie dziw, ze dziewczyna chce od Ciebie pieniędzy, przecież same witamy w ciąży, wyprawka dla dziecka kosztują, a jak się jest w ciąży to raczej nie da się dużo pracować :) także może się trochę też zastanów nad swoim zachowaniem, a nie tylko ją oceniasz, nie mówię, że jest cudowna, bo według mnie powinniście się jakoś normalnie dogadać, ale czasem dla was może być jedynym rozwiązaniem sąd, po za tym zawsze możesz do niej pojechać i porozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tak wiem mam obowiazek placic na dziecko ale ja nie mam pieniedzy a ona jak jej nie dam pieniedzy to powiedziala ze nie bedzie sie ze mna dogadywac bo nie ma o czym romzmwiac jak powiedzialalem ze o dziecku chce porozmawiac tez nie chce, bylem juz u niej kilka razy to raz mi kwitami za lekarzy i jakies ciuszki machala a jak jej powiedzialem ze nie musi tego kupowac i chodzic prywatnie to mnie za drzwi wystawila i od tamtego czasu nie mamy kontaktu ona jest wyrachowana tylko patrzy na pieniadze nie interesuje jej to ze chce dac jej i dziecku milosc dla niej wazniejsze sa jakies pieniadze ktore mam jej niby polowe zwrocic za to co wydaje bo tak jej nagadali ze tak jej przysluguje, i nawet na tym wezwaniu z sadu mam tak napisane milosc sie dla niej nie liczy tylko te pieniadze i pieniadze w kolko a kiedys niby tak kochala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu ja musialem trafic na taka kobiete chcialem byc szczesliwy miec rodzine dziecko a co mam nic tylko pieniadze jak by nie bylo wazniejszych rzeczy na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bez pieniedzy to ty gowno zrobisz... co bys zrobil, gdybys nie mial rodzicow? na kim bys pasozytowal leniu? nie moge, faacet prawie 30 lat,bedzie mial dziecko, a nie pracuje, bo nie bedzie pracowal za 1500 zl..... no ludzie!!!! mam nadzieje, ze to jakas sciema, bo jak tacy ludzie istnieja naprawde to tylko sie załamać idzie.... dziewczynie na pewno nie chodzi o kase na durne wydatki,ale na DZIECKO !!! ty zdajesz sobie sprawe ile kosztuje utrzymanie dziecka? juz nie wspomne o dodatkowcyh kosztach w czzasie ciazy (witaminy, badania itd). a jak ona ma z toba byc jak ty jestes nieodpowiedzialnym leniem, który nie potrafi zapewnic rodzinie bytu, bo panicz nie bedzie pracowal za 1500!!!!!! weź sie do roboty, a nie siedzisz na kafe caly dzien i p********z, żalisz sie!! i bardzo dobrze, ze nie bedziesz mial tego dziecka, bo nie jestes gotowy na to!!! wytrzyj mleko spod nosa, uniezależnij sie od rodzicow finansowo a moze wtedy beda jakies szanse, ze bedziesz zyl jak normalny odpowiedzialny mezczyzna, ze swoim maleństwem. Jeśli to prowokacja, to bardzo smieszna, ale jeslu to prawda... to nie kompromituj sie juz czlowieku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234 gdzie rozum ziom
bo baby mają w doopie miłość i uczucia, liczy się tylko kasa, i to nie byle jaka, musi być dobra kasa, masz nauczke debilu na przyszłość jakie baby są wyrachowane. Z drugiej strony po chja ją zalewałeś jak groszem nie śmierdzisz? Trzeba było na krwe uzbierać i iść roochać do burdelu a nie jakąś durną księżniczke zalewać. Palant jesteś i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe bylam z bardzo biednym chlopakiem i obiecywal ze zarobi na mnie i na dziecko, he ja zarabialam 1200 a on dawal mi tylko 50 zl na zycie ,pracowal dorywczo do tego mial przestepstwa i to ja bym musiala cala rodzine utrzymac, no tacy debile co robia te dzieci oni powinni wogole sie nie rodzic ,nie sztuka sprowadzic dzieci na swiat zapladniac je a ty babo chlip wode z kranu i gotuj zupe na dwoch marchewkach, do roboty debile a potem bierzcie sie za robienie dzieci, utrzymanie dziecka kosztuje do 20 roku zycia poki samo nie zacznie na siebie pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a rece ci bozia dala do pracy czy tylko ogorka umiales zamoczyc na zyczenie? pasozycie smierdzacy. kup sobie gumowa lale i wtedy spuszczaj sperme ile wlezie a dziewczynie wspolczuje ze zaciazyla z debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p****y pieprzycie ze baby leca na kase bzdura, to facet ma byc glowa rodziny i zarabiac na zycie, dawac poczucie bezpieczenstwa, nawet k***a bierze kase i sie ceni finansowo ale na burdel tez musicie zakasac rekawy do pracy, piepszyc to by kazdy sie chcial, za darmo i nie dawac kasy prostytutkom, bez pracy nie ma kolaczy za darmo umarlo p****y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kobieta całe życie przeleżeć cyckami do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×