Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakupy empik

Polecane posty

Gość gość

hej wlasnie zamowilam w empiku plyte LemON z edycji limtowanej z autografem-etiuda zimowa no ale nizej pisze zeby zerac folie i oddac w empiku jesli chcemy autograf. wiec co jak przyjdzie mi do domu to do empika mam zawiezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zapytaj w Empiku. Podejrzewam, że jeśli to miało być z autografem, to trzeba było wcześniej to zgłosić. A swoją drogą - jeśli się kupuje płytę z autografem to się płaci jakoś drożej? Patrzyłam ostatnio na Emiku oferty, bo właśnie szukałam płyty z autografem mojego ulubionego artysty. Niczego konkretnego nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian
Dnia 7.10.2015 o 18:14, Gość gość napisał:

hej wlasnie zamowilam w empiku plyte LemON z edycji limtowanej z autografem-etiuda zimowa no ale nizej pisze zeby zerac folie i oddac w empiku jesli chcemy autograf. wiec co jak przyjdzie mi do domu to do empika mam zawiezc?

Skoro tak piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalal

hmmm, ciezko powiedziec. Zapytaj w empiku, beda wiedziec najlepiej. Chociaz ja zawsze wchodze tam na "5 minut", a wychodze obładowana hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Mam podobnie, w pokoju mam cały regał w płytach z Empika i nie tylko płytach, ale kupuje tez ksiazki filmy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaf

Również kolekcjonuje albumy, mam sporo z Empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×