Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy zazdroscicie urody jakiejs kobiecie w waszym otoczeniu?szczerze

Polecane posty

Gość gość
ja nie tyle co zazdroszcze urody... lubie swoj wyglad. Bardziej zazdroszcze pewnosci siebie, takiego charakteru, odwagi. To takie dziewczyny maja lepiej, uroda nie liczy sie az tak. Wiele dziewczyn jest ladnych, to nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes zalosna. x Nawet nie wiecie ile osiągnęłam wymuszonym uśmiechem i przytakiwaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie hipokrytki jak ty to najgorsza kategoria czlowieka.Znalam takie jak ty.Od takiej falszywej raszpli w koncu wszyscy sie odwroca,zostaniesz calkiem sama i juz nie bedziesz miala nawet komu d**y obrabiac,o ile juz nie jestes :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMadziara
Ja znam taką zazdrosną, grubą i leniwą. Z tej złośliwości nic jej w życiu nie wychodzi:) z tym że jest już na takim etapie ze wszystkim już d..ę obrobiła i nie ma już komu. Została sama w czterech ścianach z mamą. Nie ma faceta przyjaciół a ma 33 lata. Więc może niech to będzie dla ciebie przestroga, zebyś nie wyladowała tak jak ona. Pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Boginia Swiata
Powiem tak. Ja nikomu nie zazdroszczę niczego. To inni mi zazdroszczą. Mam 14 lat, jestem szczupłą piękną brunetką, chłopcy się za mną uganiają, dziewczyny zżera zazdrość, bo jestem piękną i mądra. Mam najlepsze oceny (średnia w zeszłym roku na koniec - 5.61) i wszyscy mnie lubią. Nawet nauczycielki chcą mieć moje uznanie. Przytrzymują mi drzwi, pierwsze mówią dzień dobry... W dodatku mam własną "niewolnicę" i lokaja. I komu mam zazdrościć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam z kolei strasznie zazdrosnego faceta,ktory za c***a by sie do tego nie przyznal,jaki jest zazdrosny,ale trudno tego nie zauwazyc,jak to z niego az emanuje :D Jest do takiego stopnia zadrosny,ze najmniejsze powodzenie,czy w pracy czy w zyciu uczuciowym u innych sprawia,ze zolc sie z niego wylewa:D Moze to dlatego,ze sam jest uzaleznionym od narkotykow nieudacznikiem zyciowym,do tego Bozia mu urody poskapila i zrobil sie z niego stary,zlosliwy dziad,ktory tylko patrzy,gdzie moze rzucic klody pod nogi osobom,ktorym sie lepiej w zyciu uklada,bo sam jest juz zrezygnowany i tylko to mu daje jeszcze jakas satysfakcje.Moze nie skonczylby tak nedznie,jako wrak psychiczny i fizyczny,ale jego paskudny charakter i zawisc wziely gore i teraz juz nie ma dla niego ratunku.To jest takze dla was przestroga,zebyscie przypadkiem tak nie skonczyli jak on.Pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze każdy nieszczęśliwy człowiek niezależnie od płci jest zazdrosny. To kompleksy, dupowatość:), brak urody, przyjaciół, kasy i dobrej pracy sprawia ze taki nieudacznik jest złośliwy bo jest gorszy. A tego nie da się znieść. Ale przez to staje się jeszcze bardziej żałosny i nieszczęsliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie.To jest wlasnie historia wraka,ktora opisalam wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zazdroszczę niektórym, ale nie na takiej zasadzie, że bym im oczy wydłubała, tylko uważam, ze są piękne i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zdrowe podejscie,szkoda,ze tak malo osob takie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiiaaa
Ja mam dusze artystyczną i lubię piękno :) Lubie patrzec na piękne kobiety nie jestem zadną lesbijka ani bio, ale lubię po prostu i doceniam ich piekno dostrzegam różnorodnośc i według mnie kazda kobieta ma cos w sobie, tylko czasami nie eksponuje tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiiaaa
Miało być bi ha ha ha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie ze ja uwielbiam ludzi którzy mi zazdroszczą:):) Jestem ładna, mam powodzenie, fajne ciuchy, fajnego faceta który ma kase. Uwielbiam widzieć tę zazdrość w oczach i skwaszoną minę na mój widok kiedy się odpier..lę w ekstra ciuchy. Bardzo to podnosi moją samoocenę bo wiem ze ich to boli haha Zazdrosnicy sprawiają ze mam z nich niezła polewkę, oni się gryzą z zazdroscią a ja mam doskonały humor. To moja pożywka hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam tak ze na ulicy obejrze sie za piekna kobieta natomiast nigdy nie przygladam sie mezczyznom, mam meza, dziecko I jestem szczesliwa, sama jestem dosyc atrakcyjna kobieta, moze pieknoscia nie jestem ale np nigdy nie mialam problem z poznaniem chlopaka, kazdy chcial sie ze mna ozenic, natomiast moja mlodsza siostra ponad 30 lat szuka tego jedynego, kazdy facet to dla niej potencjalny maz, niestety kazdy z niej robi durnia, nie wiem od czego to zalezy ale napewno nie od urody, czlowiek ktory lubi siebie I akceptuje, lubi tez ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieję się z zazdrośnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sie z nich nabijam.Mam tu na mysli kobiety,ktore sa zazdrosne i z tego powodu tez wredne.Takie zachowanie jest na poziomie przedszkola.Dzieci sie tak zachowuja,ale nie dorosle kobiety,nie wiem,co jest z nimi nie tak.Mysle,ze takie osoby albo maja cos z deklem(sa lekko zacofane umyslowo),albo maja zj****y charakter przez ogromne kompleksy,tak,ze sie w nich gubia.Biedne istoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to zazdroszcza takich rzeczy jak ciuchy, perfumy, biżuteria :D zeby chociaz zazdroscily np. zdrowia, wyksztalcenia itp. Pustaki i pasztety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od takiej falszywej raszpli w koncu wszyscy sie odwroca,zostaniesz calkiem sama i juz nie bedziesz miala nawet komu d**y obrabiac x Tak ona właśnie skończy, każde kłamstwo kiedyś wychodzi na jaw. Także udawanie kogoś kim się nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- czy zazdroscicie urody jakiejs kobiecie w waszym otoczeniu?szczerze - nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam mam i będe mmieć dużo ładniejszych ode mnie dziewczy i każdej mówię prawdę .... jeśli uwazam że są śliczne to im to powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez,wszystko jedno jak piekna dziewczyna by byla,to bede szczera.Nie rozumiem tak infantylnego zachowania u niektorych kobiet-jak ladniejsza,to trzeba byc dla niej wrednym,bo to zagrozenie :O W zwiazkach,gdzie ludzie sie naprawde kochaja,jest wzajemne zaufanie,a nie lek,ze partner poleci za ladniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×