Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imie dla dziewczynki

Polecane posty

Gość gość
karolina i joanna najlepsze, lilianna i alicja są teraz popularne, anna było, jest i zawsze będzie, głosuje za karoliną albo w wersji karolina joanna o ile dwa imiona wchodzą w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina i Kornelia beznadziejne--takie twarde i sztuczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz postanowilam ze napewno dam Joasia ☺ ale jeszcze jednego szukam , ladnego , normalnego ale malo spotykanego imienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrycja ladne a teraz rzadko spotykane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że do Michała i Filipa pasuje Laura, Lilka, Hania, Gaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym wybrala imie ladne i malo spotykane bo mam dosc juz Julek Majek Amelek Emilek Wiktorii Kornelek Oliwek Helenek i Zoś strasznie mam dosc tych imion a w szczegolnosci Wiktori i Amelki . To co modne to nie znaczy fajne i ladne , jest tyle ladnych starszych i nie docenianych imion wlasnie jak Patrycja Beata Joanna Anita Olga Weonika Edyta Justyna czy Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaja nie ladne nie wiem skad to imie sie wdzielo ale nie przypadlo mi do gustu ale dziekuje za pomoc ☺☺ a Joanna Patrycja ladnie bo mojemu synkowi to juz podoba sie Asia i tak na pierwsze bedzie miec córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura i Gaja nie pasuja do Michala Filipa , sorry a okropne imiona i ta Hania znowu , Fajnie ze Asia , gratuluje coreczku , zycze ci szczescliwego rozwiazania i duzo zdrowua dla pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joanna sylwia joanna justyna joanna paulina joanna kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joanna ewelina pasuje świetnie moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna same starczy.pierwsze powinno być krotkie a drugie długie Ewa Joanna Maria Izabela A ta Ewelina do Joanny cz sylwia to pasuje jak trumna do wesela. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka pozdrawia
Wiesz u mnie w rodzinie jest tradycja drugiego imienia po przodkach. Bardzo to wszyscy lubimy. Joanna to sliczne imie a moze na drugie dasz po mamie albo babci? To tak fajnie łączy pokolenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma Laura (tatus wybieral) Anna (po mnie i matce chrzestnej drugie imie). Wszystkim sie podoba a wolamy na Nia Lala. Nawet w sklepach Panie ekspedientki tak na Nia mowia:-) Wygadana jest:-) Ale bardzo mi sie podoba Maria. Marysia, Mania... Takie proste ale wyjatkowe. Sliczne tez sa: Olga Jowita Justyna Edyta Jagoda Zofia Roza Liliana Eliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dawaj dziecku Beata-znam kilka i zadnej sie to imie nie odoba bo jest dziwne. Joanna niby normalne ale zawsze nie wiem czemu do Joann nie mowi sie Asia tylko Aśka a to takie okropne...same "Aśki" tego nie lubie strasznie-podpytaj jak nie wierzysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Corcia ma na imie Patrycja..Pati,Patka tak mowia na nia w szkole..Joanna tez bardzo ladnie-Asia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×